UA
RU

Денієл Редкліфф згадав найзворушливіші моменти із Хагрідом-Колтрейном

Редагувати переклад

Виконавець головної ролі саги «Гаррі Поттер» все ще не може впоратися із втратою актора, який зіграв улюбленого персонажа історії — Хагріда.

Денієл Редкліфф згадав найзворушливіші моменти із Хагрідом-Колтрейном-Фото 1

33-річний Денієл Редкліфф з’явився в понеділок в епізоді шоу Watch What Happens Live with Andy Cohen, та поділився найулюбленішими моментами роботи із Роббі Колтрейном, який помер 14 жовтня у віці 72 років.

«Роббі завжди опікувався тим, аби нам, дітлахам, було весело на знімальному майданчику. Перші фільми, де ми були лише 10-річними юними акторами, були найскладнішими, але й найвеселішими. Тож Роббі завжди розповідав гуморески, та робив щось неймовірно смішне».
Попри те, що безглуздих та захопливих моментів було безліч, один епізод із-за лаштунків фільму «Гаррі Поттер та в’язень Азкабану» особливо запам’ятався Редкліфу.
«Був один момент, коли на зніманнях постійно шов дощ. Ми повинні були бути там три тижні, а залишилися на шість. І тоді ми просто сиділи біля хатини Хагріда, а він розповідав нам та усій знімальній команді жарти. Це було чудово. Дуже сумно, що його більш немає з нами».
Легендарний британський актор Роббі Колтрейн зробив образ доброго велетня Хагріда буквально безсмертним. Саме цього персонажа зі світу магії Гаррі зустрічає першим, та саме Хагрід стає для маленького хлопчика провідником у світ чар. А пізніше щирим другом та ментором не лише для Гаррі, але й для двох його друзів — Рона та Герміони.
 
Денієл Редкліфф згадав найзворушливіші моменти із Хагрідом-Колтрейном-Фото 2
 
Одразу після смерті Колтрейна Редкліф розповів, як шкода йому, що такого чудового актора та милого чоловіка більше немає в живих. Актор помер в Ларберті, Шотландія, у лікарні, яка розташовувалася неподалік від його будинку. Згідно зі свідоцтвом про смерть, отриманим Daily Mail, TMZ і Daily Mirror, поліорганна недостатність призвела до смерті Колтрейна. У документах також зазначено, що він страждав від блокади серця, сепсису та інфекції нижніх дихальних шляхів. Також Роббі Колтрейну було діагностовано діабет другого типу.
 
На початку 2022 року Хагрід востаннє з’явився у всесвіті Гаррі Поттера у спеціальному новорічному епізоді «Повернення в Хогвартс». Тоді Роббі Колтрейн розчулив усіх глядачів, та ніби напророчив власну смерть.
«Це кінець епохи. Це 10 років мого життя, мої діти виросли за цей час. Спадщина фільмів полягає в тому, що покоління моїх дітей буде показувати їх своїм дітям, тож ви можете дивитися їх через 50 років, легко. Мене вже не буде, на жаль, проте Хагрід завжди. Так», — додав Колтрейн.

Статьи по теме