UA
RU

Дружина Квентіна Тарантіно обрала сукню від української кравчині

Редагувати переклад
Даніела Пік, дружина режисера Квентіна Тарантіно, обрала для червоної доріжки «Золотого глобуса» сукню від української кравчині.
Даніела Пік

Даніела Пік

Церемонія вручення нагород премії «Золотий глобус» пройшла тиждень тому, а червона доріжка все ще обговорюється. Однією з найгарніших пар вечора стали Квентін Тарантіно з дружиною Даніелою Пік. Квентін вбрався у чорний смокінг, а Даніела — у шовкову сукню, декоровану золотими блискітками. 
Вечірню сукню у стилі золотої ери Голівуда Даніела Пік замовила у своєї подруги — ізраїльської дизайнерки Лі Гребенау. Ательє Lee Petra Grebenau відоме весільними та вечірніми вбраннями. Одна із кравчинь в ательє — українка Людмила Гаспарова. Саме вона краяла зіркову сукню. 
Людмила Гаспарова

Кравчиня Людмила Гаспарова

Людмила Гаспарова — донька Праведника народів Світу Йосипа Карпіка. Під час Другої світової війни Йосип разом з братом Степаном та батьками Олексієм та Іриною врятували членів місцевої єврейської громади — Менаше Перчика та родину Гольдштейнів. Карпики заховали їх в копиці сіна на горищі. Пізніше Перчик пішов шукати своїх рідних, а родина Гольдштейнів залишалася в укритті до квітня 1944 року, коли територію було визволено від загарбників.
Йосип Карпік з дружиною Анастасією

Праведник народів Світу Йосип Карпік з дружиною Анастасією

Гольдштейни переїхала до Ізраїлю і підтримувала зв’язок з Карпиками. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вони запросили Людмилу Гаспарову до Нетаньї. Зараз Людмила працює у домі моди Lee Petra Grebenau.
 
Автор: Яна Панюшкіна
 
Фото: Wikimedia Commons, facebook / Людмила Гаспарова, facebook / Word of the Righteous