UA
  RU

  Джамала та Pianoбой презентували спільний трек

  Редагувати переклад
  Новий дуетний трек вже доступний для прослуховування на всіх платформах.

  Джамала та Pianoбой презентували спільний трек-Фото 1

  11 вересня в світ виходить пісня “Эндорфины” — спільна композиція Джамали та Pianoбой. Авторами музики та слів виступили Джамала та Дмитро Шуров (Pianoбой). Пристрасть, ніжність, відчуття кінця літа як початку нового природного витка, закоханість в життя як воно є — все в цій пісні надихає літати та жити, пока живі!

  Слухати “Эндорфины”

  Джамала:

  “Эндорфины” існують для того, щоб посміхатись, щоб закохуватись та дарувати слухачам трохи легкості, якої нам всім так не вистачає. Цю пісню я написала три роки тому, ще коли була вагітна Еміром-Рахманом. Але відклала у шухляду. Вона чекала свого часу. Потім я вітправила демку Дімі. Мені здалось, що в цій пісні є фарба Pianoбой — легкість, притаманна музиці Діми. И довго не було відповіді… Я подумала, що, напевно, йому не сподобалсь та нічого не вийде. Але потім настав карантин і він несподіванно відповів! Сказав, що написав свою частину та готовий увірватись в наш дует. Ось так й народилась наша с Pianoбой колаборація. 

  Читайте також: ТИНА КАРОЛЬ И SNOOP DOGG ВЫПУСТИЛА ПЕСНЮ BLOW YOUR MIND

  Дмитро Шуров:

  Той, хто не забуває, як закохуватись, ще має шанс на просте людське щастя. Кожна закоханість — це смілива спроба впустити в себе щось нове. Тому закохуватись — корисно для розвитку душі. А якщо ви тимчасово забули, як це — можете, для початку, закохатись у цю пісню, в українську природу, яку ми зняли у кліпі на неї, у Джамалу та навіть у мене 🙂

  Нагадуєм, що 29 вересня відбудеться “Теплий концерт на терасі” D12 в Києві – Pianoбой зіграє акустичні пісні з нового альбома “Заброшка”, а також вже знані хіти в нових аранжуваннях. На згадку про цю неймовірно незвичну осінь.

  Статьи по теме