UA
RU

Дженніфер Лопес була у розпачі після розриву із Беном Аффлеком

Редагувати переклад

Шлях Дженіфер Лопес та Бена Аффлека до вівтаря був не найпростішим.

Дженніфер Лопес була у розпачі після розриву із Беном Аффлеком-Фото 1

Jennifer Lopez & Ben Affleck (Photo by Chris Weeks/WireImage)

 
В новому інтерв’ю для Apple Music 1 співачка та акторка згадала, що вона відчувала, коли їй та Бену Аффлеку довелося скасувати весілля та розійтися. Події 2004 року залишили глибокий шрам на серці жінки.
«Було таке болісне відчуття. Після того, як ми розійшлися. Коли ми скасували весілля 20 років тому, я відчула найбільший біль усього мого життя. Чесно кажучи, мені здавалося, що я можу померти. Ця подія мала вплив на все моє подальше життя. 18 років я відчувала, що не можу нічого зробити правильно. Проте зараз, 20 років потому, наша історія закінчилася щасливим фіналом. Вона має кінець, який ніколи не мав би відбутися у Голлівуді», — зізналася 53-річна Лопес.
Нагадуємо, що минулої п’ятниці Лопес, яка нещодавно поновила свій роман із 50-річним Аффлеком, оголосила, що вона випускає новий альбом під назвою “This Is Me … Now,” — апдейт свого релізу 2002 року — “This Is Me… Then.”
 
Дженніфер Лопес була у розпачі після розриву із Беном Аффлеком-Фото 2

Ben Affleck & Jennifer Lopez during «Gigli» — Premiere at National Theatre in Westwood, California, United States. (Photo by SGranitz/WireImage)

 
«Ми зафіксували мене в той момент, коли я нарешті знову зійшлася із кохання всього мого життя, коли ми вирішили завжди бути разом. Головний меседж всього альбому в тому, що кохання існує. Це — справжнє кохання», — пояснила співачка.
Актори та колеги за фільмом «Джилі» заручилися у листопаді 2002 року. Саме того місяця Лопес випустила альбом “This Is Me … Then”. Проте вже двома роками пізніше зірки вирішили скасувати весілля.
«Тепер я думаю, що головне надсилання альбом в тому, що якщо вам здається, що ваша надія втрачена, якщо ви майже готові здатися, не робіть цього. Справжнє кохання існує, деякі речі існують вічно і це все реальне. Я у вразливому стані, проте я бажаю донести це повідомлення до світу».
Дженніфер Лопес була у розпачі після розриву із Беном Аффлеком-Фото 3

NEW YORK, NEW YORK — OCTOBER 09: Ben Affleck and Jennifer Lopez attend «The Last Duel» New York Premiere at Rose Theater at Jazz at Lincoln Center’s Frederick P. Rose Hall on October 09, 2021 in New York City. (Photo by Arturo Holmes/Getty Images)

 
У квітні 2021 року медіа усього світу поширили інформацію про те, що Лопес та Аффлек знову зустрічаються. Роком пізніше вони заручилися, та нарешті побралися у липні 2022 року у Лас-Вегасі. Формальна церемонія відбулася у маєтку Аффлека в Джорджії наступного місяця.
 
14-річні близнюки Лопес, Макс і Емме, які з’явилися у шлюбі співачки із Марком Ентоні, і діти Аффлека: 16-річна Вайолет, 13-річна Серафіна і 10-річний Семюель — діти Дженніфер Гарнер — пройшли до вівтаря перед нареченими, а провести церемонію довірили коучу — Джею Шетті.

Статьи по теме