Актриса вперше взяла участь у засіданні Консультативної ради G7 з питань ґендерної рівності.
28-річна актриса стала послом доброї волі «ООН-Жінки» у липні 2014 року та тривалий час брала участь у програмі ООН для жінок HeForShe, кампанії солідарності з просування ґендерної рівності.
До Уотсона приєдналася група активістів та лауреатів Нобелівської премії, які всі зустрілися з президентом Франції Еммануелем Макроном у вівторок у Єлисейському палаці в Парижі. На засіданні вони виклали «законодавчий пакет та досвід» для жінок.
Читайте також: Вінні Харлоу закликала перестати соромитися свого тіла і жити в комплексах
Взявши на себе роль посла ООН п’ять років тому, акторка сказала:
Можливість змінити ситуацію на краще — це не та можливість, яка надається всім, і я не збираюся сприймати її легковажно. Права жінок – це щось настільки нерозривно пов’язане з тим, хто я є, настільки особисте і глибоко укорінене в моєму житті, що я не можу уявити більш захоплюючу можливість, мені ще так багато потрібно дізнатися,
— каже головна героїня «Красуні та Чудовиська».
Зірка також наполягала на тому, що її робота з HeforShe була тим, чим вона пишатиметься все життя. Говорячи про свою роботу з програмою, Емма сказала:
Я щиро відчуваю, що ми ближче до рівноправного світу, безумовно, ближче, ніж два роки тому, і я знаю, що HeForShe відіграв таку величезну роль у цьому. Я пишаюся тим, що брала участь у багатьох дивовижних проектах, але не було нічого такого, чим би я пишалася все життя.
Емма Вотсон впевнена, що спільними силами можна виправити ситуацію, яка склалася зараз у світі з ґендерною рівноправністю.