UA
RU

Езра Міллер з’явився на публіці заради прем’єри фільму «Флеш»

Езра Міллер вперше після скандалів з’явився на публіці. Актор представив свою нову стрічку — фантастичний бойовик «Флеш»

Езра Міллер прем'єра фільму "Флеш"

Протягом останніх років Езра Міллер потрапляв у низку скандалів. Актора звинувачували у крадіжці зі зломом, хуліганстві, домаганнях, нападі. У 2020 році з’явилося відео, на якому актор душить жінку в барі. У 2022 його двічі заарештовували на Гаваях. Також минулого року Міллеру видавали тимчасовий заборонний наказ через звинувачення у грумінгу (психологічній маніпуляції) неповнолітніх.

Езра Міллер прем'єра фільму "Флеш"

Минулого серпня представники актора опублікували заяву, в якій він вибачався за свою поведінку. Езра Міллер заявив про те, що переживає кризу і розпочав лікування «складних проблем психічного здоров’я».

Днями актор вперше після скандалів з’явився на публіці. Езра Міллер представив нову стрічку «Флеш». На червоній доріжці він подякував знімальній групі та керівництву Warner і DC Studios за підтримку і турботу. 

Фільм «Флеш» розповідає історію супергероя DC-Comics. Вперше цей персонаж з’явився на сторінках коміксів у 1940 році. Флеша вирішили екранізувати у 2013-му, але весь час не могли дійти згоди щодо режисера і сценариста. Навіть була ідея запропонувати написати сценарій Міллеру. Врешті режисерське крісло посів Андрес Мускетті, а автором сценарію стала Крістіна Ходсон. 

Головний герой Баррі Аллен став жертвою нещасного випадку: блискавка влучила в поличку з хімічними реагентами, які потрапили на хлопця. В результаті він отримав унікальну здібність — став рухатися із великою швидкістю. Баррі вирішив стати супергероєм на ім’я Флеш. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Ezra Matthew Miller

Читайте також: 10 НАЙОЧІКУВАНІШИХ ФІЛЬМІВ РОКУ: НОВІ «ТРАНСФОРМЕРИ», «ІНДІАНА ДЖОНС», «ФОРСАЖ», «ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ» ТА ІНШІ

 

 

Статьи по теме