UA
RU

Фронтмен Gogol Bordello, Лес Клейпул, син Леннона записали пісню про президента України

Редагувати переклад
Фронтмен Gogol Bordello Євген Гудзь, бас-гітарист із Primus Лес Клейпул разом з іншими музикантами випустили пісню про Зеленського — "Zelensky: The Man With the Iron Balls".
Gogol Bordello

Фото: instagram/eugene_hutz

«Неймовірний чоловік схопив мікрофон, щоб розповісти світові про те, що більшість не наважиться. Рішучість змінила світ», – співають вони в новому треку. У пісні також йдеться про Революцію гідності, згадується вторгнення в Крим та війна на Донбасі. У записі пісні також взяли участь син Джона Леннона Шон Леннон, Стюарт Коупленд (The Police), Біллі Стрінгс та Сергій Рябцев (Gogol Bordello).

«Як тільки почалася російська агресія, ми з Лесем зв’язалися, щоб якнайшвидше подолати катастрофу, — розповідає українець Гудзь Rolling Stone про створення пісні. — Ми кинулися створювати позитивну музику, яка закликає до єдності та вшановує справжніх героїв української оборони, таких як президент Зеленський, який продемонстрував нечувану витривалість і героїзм».

Усі виручені кошти від пісні передадуть на підтримку гуманітарної організації Nova Ukraine. «Це наш спосіб показати, що «важковаговики», такі як Лес, Стюарт, Біллі та Шон, підтримують народ України та суверенітет країни з самого початку терору під проводом Росії», – додав Гудзь. 

 

Читайте також: ГОЛЛІВУДСЬКИЙ АКТОР МІККІ РУРК ЗАКЛИКАВ ОЗБРОЇТИ УКРАЇНУ

Статьи по теме