UA
RU

Фронтмен гурту Hurts Тео Хатчкрафт написав слова підтримки до України

Редагувати переклад

Англійський виконавець стурбований тим, що відбувається в Україні.

“Головне, не мовчати”, крутяться слова Володимира Зеленського з церемонії нагородження Греммі-2022. Дякуємо усім світовим селебріті за те, що підтримують український народ так, як вміють.

Фронтмен гурту Hurts Тео Хатчкрафт написав слова підтримки до України-Фото 1

Вокаліст гурту Hurts Тео Хатчкрафт виказав свою стурбованість стосовно того, що відбувається на території нашої країни. На своїй сторінці в Інстаграм артист опублікував чорно-біле фото скелі в морі та написав, що не може знайти слів, щоб висловити свої емоції відносно війни:

Війна повністю розбила моє серце. Я думав, що з часом зможу підібрати потрібні слова, але не можу. Мені надзвичайно сумно за прекрасну Україну та український народ. Згадки, які ми розділяємо, так багато значать для мене. Публікація в соцмережі не відображає той щоденний жах і глибокий смуток, які я відчуваю. Я думаю про всіх людей, котрих зустрів на своєму шляху і, сподіваюсь, на спокій кожен день. Я люблю вас всіх,

– написав співак.

Читайте також: Анджеліна Джолі навідалась до українських дітей-біженців в римській лікарні

Тео Хатчкрафт має 170 тисяч підписників в соціальній мережі, тому, сподіваємось, що його слова знайдуть відгук в інших користувачів та вони підхоплять настрій співака і будуть розповсюджувати правду про те, що відбувається в Україні.

 

Статьи по теме