UA
RU

Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних стосунках

Редагувати переклад

«Вони все ще залишаються гарними друзями», — підтверджує джерело, наближене до зірок.

Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних стосунках-Фото 1

Так, 28-річний співак та акторка, а тепер ще й режисерка, 38-річна Олівія Вайлд вирішили поставити стосунки «на паузу» після майже 2 років, проведених разом.
«Він все ще їздить по турах та часто буває закордоном. Вона сфокусована на своїх дітях та роботі в Лос-Анджелесі. Це рішення було прийнято мирним шляхом», — говорить анонімне джерело.
Те, що голлівудські зірки залишилися друзями зрозуміло, адже 15 листопада Вайлд, а також її двоє дітей були помічені на концерті Гаррі Стайлза в Лос-Анджелесі. Минулого місяця акторка також була на концерті ексбойфренда, проте вже тоді було видно, що вони як пара більше не існують. Раніше зірки любили показувати публіці свої почуття, проте востаннє їх поцілунки вдалося зафільмувати папараці лише у вересні 2022 року.
 
Очевидно, що проблема лише в тому, що в цих двох зовсім різні пріоритети по життю. Хоч би що там було, але людям із великою різницею у віці, доволі тяжко лишатися разом та зберігати не лише почуття, але й спільну мету.
 
Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних стосунках-Фото 2
 
Стайлз, який продовжує подорожувати світом зі своїм туром, та Олівія Вайлд вперше були помічені разом в об’єктивах папараці у січні 2021 року — на весіллі спільного друга. Впродовж нетривалих стосунків Вайлд та Стайлзу довелося пережити чимало драм. Так, наприклад, скандали навколо фільму «Не хвилюйся, серденько» не вщухали навіть після його прем’єри. Казали, що режисерка та виконавиця головної ролі — Флоренс П’ю ненавидять одна одну.
 
«Публічний тиск був для них складним чинником. Впродовж стосунків у них були свої злети та падіння», — стверджує друг обох голлівудських зірок.
У вересні творцям фільму «Не хвилюйся, серденько» довелося відреагувати на плітки у публічному зверненні.
 
Гаррі Стайлз та Олівія Вайлд взяли «паузу» у дворічних стосунках-Фото 3
«Як команда ми не вважали за потрібне коментувати абсурдні розмови навколо фільму, яким ми так пишаємося, але ми відчуваємо, що нам потрібно скорегувати чутки від анонімних джерел», — відповіла команда, та зазначила, що Вайлд — чудова лідерка та режисерка.
Впродовж існування їх разом як пари й Вайлд, і Стайлз уникали розмов про свої відносини, та навіть ніколи публічно не стверджували, що вони знаходяться у стосунках. Проте, численні знімки закоханих разом чітко давали зрозуміти, що акторка та співак дуже щасливі.

Статьи по теме