UA
  RU

  Голлівудський актор Міккі Рурк закликав озброїти Україну

  Редагувати переклад
  З закликом надати Україні потрібне озброєння для захисту своєї території звернувся до світових лідерів відомий голлівудський актор Міккі Рурк. Він зазначив, що не може спокійно спостерігати за подіями, які нині відбуваються в Україні.
  Міккі Рурк

  Фото: instagram/mickey_rourke_

  «Я слухаю новини й навіть їсти не можу, спостерігаючи за цією бійнею, цією кривавою лазнею, і щоночі одне й те саме. 22 тисячі людей похилого віку, дітей та їхніх сімей загинули в Маріуполі від бомбардувань та ракет. Щодня сміливий і рішучий Президент України Зеленський просить у світу зброю, необхідну для захисту своєї країни від цього безглуздого жаху, який день і ніч твориться в Україні. Українці — сміливі та горді люди, які хочуть жити за демократичного режиму. Давайте дамо цим людям усе, що їм потрібне», — закликав актор на своїй сторінці в Instagram.


  Міккі Рурк Кличко

  Актор стежить за воєнними діями й підтримує Україну, в своєму аккаунті він висловлює свою думку стосовно різних подій, до одного фото навіть написав пидпис українською, а також публікує фотографії українців — Віталія Кличка, Олескандра Усіка та свого асистента Дмитра Корнійчука, який вже понад 7 років працює асистентом голлівудського актора. Дмитро з Миколаєва, довгий час жив у Києві. В 2014-му році переїхав до Лос-Анджелесу.


  Міккі Рурк асистент Дмитро

  Актор Міккі Рурк та його асистент Дмитро Корнійчук

  Читайте також: ШОН ПЕНН ГОТОВИЙ ВЗЯТИ В РУКИ ЗБРОЮ ЗАРАДИ УКРАЇНИ

  Статьи по теме