UA
RU

Гурт «Океан Ельзи» презентував кліп на саундтрек «Перевал»

Редагувати переклад
«Океан Ельзи» записали нову пісню, яка стала офіційним саундтреком до фільму «Захар Беркут»! 

Гурт «Океан Ельзи» презентував кліп на саундтрек «Перевал»-Фото 1

Кінострічка об’єднує найкращих: найвідоміший український гурт «Океан Ельзи» записав нову пісню, яка стала офіційним саундтреком до історичного екшена, який виходить на екрани вже в цей четвер, 10 жовтня. На пісню «Перевал» було знято кліп, який гурт презентував сьогодні, 7 жовтня. 

Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. Про мужність чоловіків, жінок, дітей. Про ту саму мужність, що не раз всім нам допомагала подолати не один крутий поворот долі, не один перевал. Круто, що цю історію розповіли знов, прямо зараз. І саме про це наша нова пісня.  Я  вже бачив  робочі матеріали фільму, це правда круто. Дуже чекаю на його прем’єру!,

— розповідає Святослав Вакарчук, лідер «ОЕ».

Читайте також: Соліст Latexfauna: «Ми не хотіли б бути групою, в біографії якої була участь в “Євробаченні”»

Для кліпу, що вражає своєю масштабністю, були використані кадри з історичного екшену «Захар Беркут». Крім того, додаткові сцени з солістом гурту Святославом Вакарчуком були відзняті на натурному майданчику студії FILM.UA, де відновлені декорації величезної гірської ущелини, створені спеціально для фільму.

Фільм «Захар Беркут» підтримало Державне агентство України з питань кіно, а також найбільші бренди та компанії України. Спонсорами стрічки стали ТМ Львівське та компанія VISA, а генеральним медіа-партнером – канал «Україна». Дистрибутори — FILM.UA Distribution та MMD UA.

Автором музики та слів став фронтен гурту Святослав Вакарчук.

Переглядайте кліп вже зараз: 

Статьи по теме