UA
RU

«Хочу дати їм стабільність». Бенедикт Камбербетч про біженців з України, які житимуть у його будинку

Редагувати переклад
Британський актор Бенедикт Камбербетч готовий поселити у своєму будинку біженців з України. Про це зірка  розповів у інтервʼю для Sky News.

Бенедикт Камбербетч

Під час промо кампанії фільму «Доктор Стрендж: мультивсесвіт безумства» у Лондоні актор розповів журналістами, що вже чекає на українську родину у своєму домі.

«Вони вибралися з України, я щодня стежу за тим, як просувається ситуація», — пояснив він.

Бенедикт Камбербетч підтримав британську урядову ініціативу «Homes for Ukraine», яка дозволяє представникам громадськості, благодійних організацій, бізнесу та громадських груп пропонувати житло біженцям, які прибувають до Британії, навіть якщо вони не мають сімейних зв’язків. Він наголосив, що не може розкривати подробиці про сім’ю українців, яких запросив до власного будинку.

«На жаль, вони проходять курс лікування — якщо говорити щось ще про це, це буде вторгненням у їхнє приватне життя, а надто багато інформації про те, коли вони приїдуть буде вторгненням до мого — але я хочу дати їм деяку стабільність після того, що їм довелося пережити, і вони житимуть у моєму домі», — розповів актор.

Крім надання житла біженцям, Камбербетч продовжує надавати фінансову підтримку українським сім’ям та закликає світ допомагати Україні, яка страждає від російської агресії.

Читайте також: ОЗЗІ ОСБОРН ПІДСЕЛИТЬ УКРАЇНСЬКИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ У СВІЙ МАЄТОК 

Статьи по теме