UA
RU

Kalush Orchestra показав кліп на пісню «Стефанія», який знімали в Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці

Kalush Orchestra показав кліп на пісню «Стефанія», який знімали в Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці.
Калуш

Фото: facebook.com/kalush.official

«Колись я присвятив цю пісню мамі, але коли почалася війна, ця пісня набула нового змісту. Якщо Стефанія тепер є гімном нашої війни, я хотів би, щоб вона стала гімном нашої перемоги», — написав Kalush.

Одразу після перемоги на «Євробаченні-2022» українські музиканти оголосили про прем’єру відео. 

Європейські букмекери ще до початку змагань пророкували перемогу українському гурту. Під час виступу у фіналі фронтмені гурту Олег Псюк виголосив зі сцени: «Save Mariupol, save Azovstal now!». Соцемережі почали рясніти повідомлення про можливу дискваліфікацію артистів, в тім смілий патріотичний заклик це не вплинув на рішення жюрі. За те привернув увагу світу до українських військових — пошук у Google за запитом «Azovstal» виріс у кілька разів. Також активно почали цікавитись словом «Mariupol».

Після оголошення перемоги українського гурту на «Євробаченні» в багатьох регіонах України було оголошено повітряну тривогу. російські окупанти випустили ракети по Львівській області, в соцмережах окупанти ширили фотографії снарядів, на яких були маркером виведені слова заклику фронтмена Kalush. Так ніцо та цинічно рф «привітала» українців з перемогою в пісенному конкрсі. 

Читайте також: ВРЯТУВАТИ ВОЇНІВ З “АЗОВСТАЛІ”: ПІДПИШІТЬ ВІДКРИТИЙ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО ООН 

Статьи по теме