
Каньє Вест зняв у своєму кліпі батька
У п’ятницю, 8 листопада, Каньє випустив нове відео, в якому немає нікого, окрім його батька Рея Веста.
У відеоролику Follow God 42-річний репер разом із батьком досліджує нове ранчо у Вайомінгу, яке вони з дружиною Кім Кардаш’ян купили за 14 мільйонів доларів. Кліп не рясніє зайвими деталями, зате в ньому відчувається тепло кохання між батьком і сином. Вони гуляють сніжним полем і веселяться за кермом квадроцикла.
Мій батько приїхав відвідати мене на одне з наших ранчо у Коді, штат Вайомінг. Він розповів про свою любов до риболовлі та про те, що може приїхати сюди влітку. Мені знадобилося 42 роки, щоб зрозуміти, що мій тато був моїм найкращим другом,
– сказав Каньє.
Читайте також: КИМ КАРДАШ’ЯН ПЛАНУЄ ВІДКРИТИ АДВОКАТСЬКУ КОНТОРУ
Дивіться відео нижче:
Рей і мати Каньє, Донда Вест, розлучилися, коли реперу виповнилося 3 роки. Після розлучення Каньє, що народився в Атланті, переїхав зі своєю мамою до Чикаго. Літо він проводив із батьком у Вашингтоні, округ Колумбія. Донда померла у 2007 році.
Каньє випустив Jesus Is King — перший держпел-альбом та однойменний фільм IMAX наприкінці жовтня. Протягом минулого року репер проводив музичне християнське служіння, у документальному фільмі, наприклад, ви зможете побачити кадри його виступу з хором у пустелі Арізони.
Більше від
- Мама, донька і ще одна донька: чому «Ще одна шалена пʼятниця» — не просто ностальгія
- 7 культових комедій 1990-х, які варто переглянути — особливо якщо вас вже зачепив новий «Голий пістолет»
- Педро Паскаль про роль у фільмі «Еддінгтон», важливість бути собою та кризу 50-річчя
- Coffee Talk з Жанною Кадировою: “Я залишаюся жити й працювати в Україні”
- Памела Андерсон: чому вона залишається іконою — і як повертається у «Голому пістолеті»