UA
RU

Наймиліше фото тижня: Кіану Рівз з цуценятами

Редагувати переклад

Цього тижня Кіану Рівз став гостем популярної американської програми The Tonight Show. Ведучий ток-шоу Джиммі Феллон приготував для Рівза сюрприз — цуценят золотистого ретривера.

Кіану Рівз з цуценятами The Tonight Show

Кіану Рівз прийшов до Джиммі Феллона поговорити про новий фільм «Джон Уік 4» — довгоочікувану стрічку, яка виходить у прокат. Це остання частина розповіді про колишнього найманого вбивцю Джона Уіка, роль якого виконує Рівз.

Кіану Рівз з цуценятами The Tonight Show

Історія Уіка розпочалася з втрати коханої жінки. На згадку від неї у Джона залишилася лише собака, яку викрали і вбили і за яку мститься головний герой.

Кіану Рівз з цуценятами The Tonight Show

Тож якраз доречною стала «Цуценяча вікторина» Феллона. Гостям The Tonight Show ставлять питання і за кожну правильну відповідь дають цуценя. У фіналі шоу щасливий Кіану обіймав декількох маленьких золотистих ретриверів.

Цікаво, що колись Кіану Рівза самого порівнювали з ретривером. Актор — улюбленець публіки. Рівза люблять за добре серце, гарні вчинки і благодійність. Натомість у фільмах йому часто дістаються ролі шибайголів. Саме тому на відомому мемі зобразили добряка-ретривера, а поруч чудовисько-перевертня: першого підписали Рівзом, а другого — його персонажами. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / The Tonight Show (BTS)

Читайте також: 10 НАЙОЧІКУВАНІШИХ ФІЛЬМІВ РОКУ: НОВІ «ТРАНСФОРМЕРИ», «ІНДІАНА ДЖОНС», «ФОРСАЖ», «ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ» ТА ІНШІ