UA
RU

Акторка Кім Кетролл відвідала Паризький тиждень моди

Кім Кетролл здивувала і вразила публіку Паризького тижня моди. Відома акторка відвідала показ французького Модного дому Balmain

Кім Кетролл відвідала Паризький тиждень моди

25 вересня в Парижі розпочався Тиждень моди. Хоча він й триватиме до 3 жовтня, але тут вже є зірка, яка найбільше здивувала і вразила публіку. Нею стала Кім Кетролл. Акторка, яка, до речі, не є частою гостею на світських заходах, відвідала показ Balmain. Напередодні шоу Модний дім обікрали. Колекція, яку мали представити на Тижні моди, зникла по дорозі від аеропорту до штаб-квартири Balmain. Злодії забрали 50 предметів, тож творча команда робила все заново. 

Кім Кетролл відвідала Паризький тиждень моди

«Відвідала показ колекції Balmain Весна-Літо 2024 на Паризькому тижні моди. Вітаю усіх з цим чудовим шоу», — написала зіркова гостя у соцмережах. 

Кім Кетролл відвідала Паризький тиждень моди

Для виходу Кім Кетролл обрала чорний шкіряний костюм Balmain, чим нагадала героїню серіалу «Секс і місто» Саманту Джонс. Глядачі й досі мріють побачити Саманту у новому сезоні серіалу «І просто так…». За це й говорить повернення улюбленої героїні у другому сезоні. Кім Кетролл з’явилася в останній серії трохи більше, ніж на хвилину. Правда, вона знімалася окремо від акторів і не спілкувалася з іншими зірками. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Kim Cattrall

Читайте також: НЕ ШУ, А ЛОТУС: САРА ДЖЕССІКА ПАРКЕР ЗАБРАЛА ДОДОМУ КОШЕНЯ ІЗ СЕРІАЛУ «І ПРОСТО ТАК…»

Статьи по теме