UA
RU

Святковий концерт Бейонсе: Даяна Росс — на сцені, Тімоті Шаламе і Кайлі Дженнер — у залі

Редагувати переклад

Цього року Бейонсе відсвяткувала день народження у концертному турі Renaissance. Співачку на сцені привітала Даяна Росс

Концерт Бейонсе: Даяна Росс, Тімоті Шаламе, Кайлі Дженнер

4 вересня Бейонсе виповнилося 42 роки. День народження співачка відсвяткувала у концертному турі Renaissance. А одним із подарунків стало привітання легендарної американської співачки Даяни Росс. Вона виконала пісню Happy Birthday, а глядачі підспівали. Іменниниця розчулилася: 

«Я дуже вдячна і намагаюся не плакати. Вдячна, що жива, і вдячна бути на сцені. Я вдячна, що дивлюсь і бачу ваші обличчя. За те, що можу створити безпечний простір для всіх. Вдячна за музику, за здатність зцілювати себе за допомогою музики, яка потім зцілює всіх вас. Дякую за радість і дякую Богу».

Ще одним сюрпризом для глядачів стали зіркові гості. Зокрема, актор Тімоті Шаламе і бізнесвуман Кайлі Дженнер. Пара підтвердила свій роман, з’явившись разом на концерті Бейонсе. Хоча чутки про їхні стосунки ходять з квітня. 

Світовий тур Renaissance став однією з найголовніших музичних подій цього року. Він розпочався 10 травня у Стокгольмі. Весь цей час співачка дивує публіку яскравими номерами і вбранням. Зокрема, від українських дизайнерів — Івана Фролова і Руслана Багінського.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Diana Ross

Читайте також: ГУРТ GUNS N’ ROSES ПІДТРИМАЛИ УКРАЇНУ