Крістіна Епплгейт відповіла на чутки про пластику обличчя

Редагувати переклад

Епплгейт оголосила про свій діагноз — розсіяний склероз у 2021 році та вперше з’явилася на публіці на своїй власній церемонії Голлівудської алеї слави наступного року. А коментарів хейтерів її жодним чином не обходять.

Крістіна Епплгейт відповіла на чутки про пластику обличчя-Фото 1

51-річна акторка серіалу «Мертвий для мене» розповіла, що вона написала тим, хто прокоментував вигляд її та її доньки на нещодавній премії Critics Choice Awards та отримала неймовірне повідомлення у відповідь.
«Я прийняла дуже дурне рішення, та подивилася, що люди пишуть у коментарях до статі про мою та моєї доньки появу на CCA. Звичайно, я написала їм, і подивіться, що отримала у відповідь», — твітнула Епплгейт.
Поряд із твітом акторка поділилася скриншотом повідомлень, які надсилав хейтер: «Не розсіяний склероз змусив вас виглядати так, як ви виглядаєте. Це робота пластичного хірурга. Ви шахрайка, а не [Крістіна] Епплгейт».
Коментатору здалося це недостатнім, тож у наступному повідомленні він додав, що при цьому всьому пластична хірургія була ще й дуже поганою.
 
«Що не так з людьми? До речі, я посміялася», — написала Крістіна Епплгейт.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Getty Images Entertainment (@gettyentertainment)

28-ма церемонія нагородження Critics Choice Awards у січні стала першою офіційною подією, яку відвідала актриса після підтвердження діагнозу у 2021 році. На церемонії її номінували в категорії «найкраща жіноча роль у комедійному серіалі» за участь у проєкті «Мертвий для мене».
Напередодні шоу Епплгейт написала в Twitter: «Цієї неділі відбудеться перша церемонія вручення нагород, яку я відвідаю від 2019 року. І перше після того, як я стала місс Нерви! Дуже вдячна @CriticsChoice за те, що згадали про мене».
Нещодавно Епплгейт вперше з’явилася на публіці на церемонії Голлівудської алеї слави після підтвердження свого діагнозу, під час якої вона отримала бажану зірку за свою акторську роботу. Вона також повернулася до роботи над третім і останнім сезоном серіалу Netflix «Мертвий для мене».

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by hotgossipnewz (@hotgossipnewsinfo)

 
Крістіна Епплгейт розповіла про зміни, через які вона пройшла за останній рік, маючи справу з розсіяним склерозом в інтерв’ю для New York Times.
«Це вперше, коли хтось бачить мене такою, яка я є зараз. Я набрала 40 фунтів; я не можу ходити без палиці. Я хочу, щоб люди знали, що я дуже добре це усвідомлюю. Якщо люди ненавидять це, якщо людям це подобається, якщо все, на чому вони можуть зосередитися тепер так це те, що я — каліка, то це не залежить від мене. Я впевнена, що деякі люди просто не зможуть закривати на це очі».
А в грудневому інтерв’ю для шоу Келлі Кларксон акторка розповіла, що тепер вона використовує гумор, аби люди навколо неї почувалися більш невимушено.
«Мій гумор стримує мої почуття, проте насправді глибоко всередині я відчуваю неприємні речі. Я роблю це для того, аби не зійти з глузду, і аби люди не боялися знаходитися в моїй присутності. Коли люди тепер бачать мене-інваліда, я хочу, щоб їм було комфортно».

Статьи по теме