UA
  RU

  Лана Дель Рей готується випустити новий альбом

  Редагувати переклад

  Називатиметься він буде “Soon”.


  Лана Дель Рей давно не тішила своїх шанувальників новою якісною музикою, та виконавиця порушила тишу.

  Лана Дель Рей готується випустити новий альбом-Фото 1


  На днях менеджер співачки підтвердив інформацію, що Лана готується випустити новий, ні на що не схожий, альбом. За словами Бена Моусона, нові пісні ось-ось можна буде послухати.

  Менеджер Лани Дель Рей поділився на своїй сторінці в Інстаграм публікацією, де перераховані найкращі виступи за всю історію концертів Hollywood Bowl. До цього списку ввійшла і Лана, яку і похвалив менеджер.

   
   
   
   
   
  Посмотреть эту публикацию в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Публикация от Ben M (@bentap77)


  Справжня зірка. Одна з найвидатніших нинішніх авторок пісень, яка впливає на майбутнє десятиліття, і справжня виконавиця, яка надихнула кілька поколінь. Велика любов і гордість за @honeymoon (прим. ред. акаунт співачки) назавжди. Нова музика вже не за горами,

  – написав Бен Моусон.  Лана Дель Рей відреагувала на його допис коментарем “Люблю” і смайлом у вигляді червоного серця, що означає, що новому альбому таки бути. Моусон відповів: «Люблю тебе. Незабаром з’явиться ще одна краса альбому справжніх авторів пісень». 

  Читайте також: Аліша Кіз підтримала українських дітей, що постраждали від війни


  Шанувальники її творчості готуються до того, що альбом буде значно відрізнятися від того, що записувала раніше співачка. 

  Пісні  будуть дуже розмовні. Перша пісня починається зі слів: “Коли я оглядаюся назад, проводячи кінчиками пальців над пластиковими пакетами, я думаю, що хотіла би донести до вас якийсь маленький намір або, можливо, привернути вашу увагу на хвилину чи дві». Це дуже багатослівний альбом . Тому тут ви не знайдете місця для кольору,

  – сказала в інтерв’ю для видання W Magazine Лана.


  У будь якому випадку, співачка не покинула свого ремесла, хоча і змінила дещо ракурс творчості.

  Статьи по теме