UA
RU

Леді Гага жорстко висміяла росіян на концерті в США

Редагувати переклад
Леді Гага розкритикувала громадян країни-агресора за їх мовчання та бездіяльність. Артистка відверто назвала їх "тупими".
Lady Gaga

Фото: instagram/ladygaga

В перші дні війни Леді Гага висловила свою підтримку українцям і сказала, що її сердце з нами. Зараз співачка вирішила висловитися про тих росіян, які за ці місяці війни демонструють цинічність, байдужість та неспроможність критично мислити.

Леді Гага

Під час концерту у Лас-Вегасі знаменитість виступила з промовою, у якій розповіла про війну в Україні. Вона також поділилась, як допомагає українцям. Наприкінці Леді Гага пригадала, як закликала росіян заарештувати її. Власне відео на якому Леді Гага грає на піаніно та критично висловлюється на адресу росіян, вона виклала в Twitter.

Вони мали мене заарештувати в Росії, коли мали такий шанс. Я говорила їм одягнути на мене кайданки. Вони як були тупими тоді, так і залишаються тупими зараз, – сміючись, промовила артистка.

В своїй промові Леді Гага пригадала про інцидент, який трапився в 2012 році, коли вона на великому концерті в Москві зробла заяву зі сцени про рівніствь і кохання, а також підтримала ЛГБ-спільноту. Зірка пройшлася по сцені перед росіянами, піднявши догори схрещені руки й закликала заарештувати її за її позицію, а також виголосила, що не боїться сісти до тюрьми за свободу вибору.

Мене звуть Леді Гага. Я живу на Мангеттені, у Нью-Йорку. І я переконана, що чоловіки та жінки заслуговують на кохання в рівному ступені. Заарештуй мене, Москва. Мені пох**», – вигукнула співачка.

Читайте також: «ХОЧУ ДАТИ ЇМ СТАБІЛЬНІСТЬ». БЕНЕДИКТ КАМБЕРБЕТЧ ПРО БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ, ЯКІ ЖИТИМУТЬ У ЙОГО БУДИНКУ

Статьи по теме