UA
RU

Мадонна дала різку відповідь хейтерам стосовно своєї зовнішності

Редагувати переклад
Мадонна відповіла хейтерам за критику своєї зовнішності після відвідування церемонії вручення премії Grammy-2023.
Мадонна дала різку відповідь хейтерам стосовно своєї зовнішності-Фото 1

Фото: Instagram / madonna

Світлини зблизька обличчя Мадонни розлетілися в мережі, усі почали обговорювати, саркастично коментувати та дорікати суперзірці скільки вона вколола препаратів у брови, підборіддя та ніс, задля продовження молодості.

«Замість того, щоб зосередитися на моїй промові, присвяченій подяці за безстрашність артистів, як-от Сем [Сміт] і Кім [Петрас], багато людей вважали за краще говорити лише про мої фотографії крупним планом, зроблені довгофокусною камерою, яка могла би спотворити кого завгодно!» – написала Мадонна в Інстаграм.

Співачка заявила, що за критикою стоять ейджизм і мізогінія: «Світ відмовляється вшановувати жінок після 45 років і вважає за необхідне карати їх, якщо вони продовжують бути сильними, працелюбними й авантюрними».

Мадонна заявила, що не збирається вибачатися за свій зовнішній вигляд і поведінку. «ЗМІ принижували мене від початку моєї карʼєри, але я розумію, що все це випробування, і я щаслива бути першопрохідницею, щоб усім жінкам після мене було легше в наступні роки», – додала співачка.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Madonna (@madonna)

Читайте також: АКТОРКА ОКСАНА ЧЕРКАШИНА ЗАПИСАЛА РЕП «ВАГІНА – ЦЕ МОЯ РЕСПУБЛІКА» ПРО АБОРТИ В ПОЛЬЩІ 

Статьи по теме