UA
RU

Madonna виступила у корсеті від Anoeses під час концерту на NYC Pride Week

Редагувати переклад
Під час Міського Прайду у Нью-Йорку відбувся концерт Мадонни. Одни з її сценічних образів було стилізовано чорним корсетом Aria від українського бренду Anoeses.

Madonna 3

Під час Нью-Йоркського Міского Прайду відбувся концерт Мадонни на підтримку нової збірки її реміксів «Finally Enough Love» та World of Women NFT з колекції WoW Foundation. Одни з її сценічних образів було стилізовано чорним корсетом Aria від українського бренду Anoeses у поєднанні із костюмом від Gucci x Adidas. Мадонна вже не перший раз з’являється на публіці в речах Anoeses. Також, серед прихильників бренду є такі зірки як Лорена Дюран та Charli XСX.

Madonna 6

Бренд Anoeses був заснований в 2018 році в Україні в результаті творчої співпраці подружжя Костянтина та Катерини Саввопуло.

«Мені завжди подобалася краса людського тіла, і саме тому я занурився в еротичну фотографію. На певному етапі свого життя я розлучився і втратив інтерес до роботи. З того періоду я отримав кілька суттєвих уроків. Один з них — це бути чесним з собою і своїм партнером. Можна подумати, що це проста істина, але насправді це дуже важливо і важко прийняти. Я хотів мати справу з продуктом, який може почати розмову між партнерами, щоб відкрити приховані фантазії, для сміливості, для розуміння іншого «я». Маючи досвід ню-фотографії та інтерес до фетиш-аксесуарів, ми з другою дружиною Катериною відкрили шоу-рум з українськими кінк-брендами. Незабаром ми зрозуміли, що готові реалізовувати власне бачення та фантазії», — Костянтин Саввопуло, один із засновників Anoeses. 

Madonna

У співпраці з БО It.troops.ua, бренд активно підтримує Збройні Сили України та надсилає грошову допомогу щотижнево на необхідне військове обладнання та інші потреби. Також, команді Anoeses вдалося зібрати кошти на машину швидкої допомоги для лікарів-волонтерів.

Cтиліст Eyob Yohannes, фотограф Ricardo Gomes
Фото: Pride Performance

Читайте також: НАТАША ЗІНЬКО ПРЕДСТАВИЛА КОЛЕКЦІЮ, НА ЯКУ ЇЇ НАДИХНУВ ФІЛЬМ «ЗЕМЛЯ» ДОВЖЕНКО

Статьи по теме