UA
RU

Мерая Кері повторила легендарні ретро-образи в новій фотосесії

Редагувати переклад

В Україні Мерая Кері точно не асоціюється із Різдвом, проте для США саме вона є символом свята. Доки скрізь не почне звучати її пісня “All I Want for Christmas Is You” офіційно зимовий сезон не розпочинається.

Проте для нас співачка є символом 2010-х, тож остання фотосесія Мераї Кері для W Magazine здивувала ностальгічним настроєм. Авторка мемуарів «Значення Мераї Кері», яка відмовляється називати свій справжній вік, наголошуючи, що їй завжди 12, давала інтерв’ю та позувала як справжня діва.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by W Magazine (@wmag)

Орієнтуючись на успішне минуле, Мерая Кері на обкладинці W Magazine позує у простій білій майці та розстебнутих джинсах. Виконавиця пісні “Heartbreaker” поділилася знімками у своєму Твіттері, і фани співачки одразу ж закохалися у ностальгічну атмосферу знімання. Зображення стовідсотково нагадують Мераю Кері епохи “Rainbow”.
 
Фанати співачки не тільки оцінили передбачуваний, проте іконічний стиль фотосесії, проте й зауважили, як молодо виглядає жінка. Один із прихильників навіть назвав Кері Бенджаміном Баттоном, порівнюючи зірку із головним героєм оповідання Фіцджеральда.
 
Мама 11-річних близнюків Мароккана та Монро, віддала пошану своїй власній ері альбому “Daydream” в піжамному комплекті від Ralph Lauren. Сет складається із шовкової сорочки та простих штанів. І фанати співачки одразу ж помітили ретро-натяк. Прихильники Мераї Кері навіть опублікували архівні знімки жінки, аби підтвердити схожість між фотосесіями.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by W Magazine (@wmag)

«Ти подумала, що ми не помітимо», — написав ще один фанат.
Іншу шану минулому можна було помітити на зображенні, на якому Мерая Кері позує в спідниці від Miu Miu, блідо-жовтому жакеті із хутром та білій простій майці. Особливо враженими від фотосесії залишилися підписники співачки в Інстаграмі. Вони відмітили ретро-настрій знімання, просякнуте атмосферою 2013 року.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by W Magazine (@wmag)

 
Королева Різдва підтвердила думку про те, що її краса не має терміну придатності, навмисно обравши легендарні образи. У четвер виконавиця стильно відкрила святковий сезон, виступаючи на параді до Дня подяки від Macу у яскраво-червоній тюлевій сукні та тіарі. Хоча діти Мераї Кері «вкрали» шоу, а її виступ отримав неоднозначні відгуки.
 
Можливо, Кері й було відмовлено в спробі отримати титул «Королеви Різдва», але, на думку її відданих шанувальників, вона точно цього заслуговує.

Статьи по теме