UA
RU

Меттью Перрі пояснив, чому ніколи не дивиться «Друзів»

Редагувати переклад

Меттью Перрі не може змусити себе переглянути «Друзів», адже серіал змушує його згадувати про найнеприємніші роки життя. Ті, які він провів разом зі своїми алкогольною та наркотичною залежностями.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by The Celeb Post (@thecelebpost_tcp)

«Я не можу дивитися шоу, тому що тоді я був неймовірно худим, змученим, тому що потерпав від страшної хвороби», — сказав 53-річний актор на CBC Radio’s Tom Power.
Перрі, який грав саркастичного та дивакуватого Чендлера Бінга усі 10 років, пояснив, що він може визначити, які саме речовини — алкоголь, опіати чи кокаїн — він приймав в кожному з епізодів шоу.
«Із сезону в сезон я бачу, як змінювався. Ніхто не помічає цього, проте я бачу абсолютно все. Саме тому я не хочу дивитися серіал, тому що я помічаю усі ці деталі під час перегляду».
Попри те, що у минулому Перрі чітко відмовлявся дивитися свій найуспішніший проєкт, наразі він готовий до нового досвіду. Перед усім через те, що шоу стала важливою частиною життя багатьох людей.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GLAM | Celebrity Magazine (@theglamweekly)

«Я вважаю, що почну дивитися «Друзів», тому що, по-перше, це була неперевершена мандрівка, а по-друге, тому, що шоу торкнулося сердець людей декількох поколінь».
Перрі також пожартував, сказавши, що він хоче стати частиною поколінь людей, які обожнюють шоу «Друзі». Актор додав, що сітком став «важливою, невіднятною частиною американської культури», тож він дуже заінтригований.
«Це було насправді дуже весело, і всі люди були дуже милі. Я переймався цим занадто довго, проте я також хочу подивитися «Друзів».

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rosco By Design (@roscobydesign_)

У своїй автобіографії «Друзі, коханці та велика жахлива річ» Меттью Перрі розповів, як у 2018 році він майже помер від розриву товстої кишки, спричиненою зловживанням опіоїдів.
 
Перрі відверто розповів про свою жахливу історію вживання наркотиків під час знімання «Друзів» у своїх мемуарах, які було опубліковано 1 листопада. У книзі актор також поділився спогадами про свої складні стосунки із деякими колегами, а саме із Камерон Діаз, Джулією Робертс та, звичайно, із колегою за проєктом «Друзі» — Дженніфер Еністон.