UA
RU

Зірка серіалу «Надприродне» Міша Коллінз приїхав до Києва

Редагувати переклад

Американський актор Міша Коллінз, виконавець головної ролі у серіалі «Надприродне», завітав до Києва на запрошення Президента Володимира Зеленського і фандрейзингової платформи United24.

Міша Коллінз зірка серіалу «Надприродне» у Києві

Міша Коллінз — американський актор і режисер. Він відомий за фільмом «Прерване життя» та серіалами «Спадщина», «Усі жінки — відьми», «CSI: Місце злочину», «Швидка допомога», «Частини тіла». Найбільш популярна акторська робота Коллінза — роль янгола Кастіеля у серіалі «Надприродне». 

Міша Коллінз зірка серіалу «Надприродне» у Києві

На запрошення Президента Володимира Зеленського і фандрейзингової платформи United24 Міша Коллінз завітав до Києва. Разом із ним приїхали амбасадор United24 футболіст Андрій Шевченко із старшим сином Джорданом. А також воєнний фотограф і шеф-кухар Джайлз Дьюлі

Міша Коллінз зірка серіалу «Надприродне» у Києві

Міша Коллінз вже розмістив у соцмережах відео з Майдану Незалежності, де вітає підписників словами «Слава Україні!». І додав допис:

«Дякую, Президенту Зеленському та United24 за запрошення до цього прекрасного, героїчного, стійкого серця України».

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Misha Collins (@misha)

Раніше Коллінз на своїй сторінці в Instagram привітав українців із Днем Києва. Предки Міші — родом із Київської області. У коледжі він вивчав українську політику та історію. Це не перший візит Міші Коллінза до нашої країни. Він декілька разів приїздив в Україну до повномасштабного вторгнення.  

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: United24

Читайте також: ВОЛОДАР GRAMMY БРЕД ПЕЙСЛІ ЗАСПІВАВ «ЧЕРВОНУ РУТУ» В ЦЕНТРІ КИЄВА