UA
  RU

  Модель Victoria’s Secret прибула до Польщі, щоб допомагати українцям на кордоні

  Редагувати переклад
  Відома нью-йоркська модель Меггі Роулінз, яка брала участь в шоу Victoris's Secret допомагає на польсько-українському кордоні постраждалим від війни, яку розв'язала рф.
  Меггі Роулінс 1

  Фото: instagram/maggierawlins

  Американська модель пребула в Польщу, де допомагає біженцям. За фахом Меггі медсестра. Це її дитяча мрія, оскільки дівчина завжди хотіла піти по стопах своєї бабусі. До того, як підкорити світові подіуми, американка працювала в нью-йоркській лікарні. Це не перший широкий Меггі Роулінз, під час пандемії коронавірусу вона допомагала пацієнтам, які боролися  з COVID-19.


  Меггі Роулінс 3

  «Важко описати цей досвід словами, але я була неймовірно пригнічена під час мого перебування тут, на українсько-польському кордоні… Неможливо передати, через що проходять ці люди, і я сподіваюся, що нікому з читачів не доведеться випробувати це у своєму житті… Я думаю, що важливо час від часу зупинятися і розмірковувати про те, звідки ви прийшли, і намагатися зробити хоч щось хороше… Така привілея працювати разом із лікарями, медсестрами та волонтерами Sauveteurs Sans Frontières, і мене завжди надихатимуть люди, яких я зустріла цього тижня», — написала модель на своїй сторінці в Інстаграм.


  Меггі Роулінс

  Меггі Роулінс 4

  Меггі Роулінс 2


  Меггі Роулінс 5

  Фото: instagram/maggierawlins

  Статьи по теме