UA
RU

Модель Victoria’s Secret прибула до Польщі, щоб допомагати українцям на кордоні

Редагувати переклад
Відома нью-йоркська модель Меггі Роулінз, яка брала участь в шоу Victoris's Secret допомагає на польсько-українському кордоні постраждалим від війни, яку розв'язала рф.
Меггі Роулінс 1

Фото: instagram/maggierawlins

Американська модель пребула в Польщу, де допомагає біженцям. За фахом Меггі медсестра. Це її дитяча мрія, оскільки дівчина завжди хотіла піти по стопах своєї бабусі. До того, як підкорити світові подіуми, американка працювала в нью-йоркській лікарні. Це не перший широкий Меггі Роулінз, під час пандемії коронавірусу вона допомагала пацієнтам, які боролися  з COVID-19.

Меггі Роулінс 3

«Важко описати цей досвід словами, але я була неймовірно пригнічена під час мого перебування тут, на українсько-польському кордоні… Неможливо передати, через що проходять ці люди, і я сподіваюся, що нікому з читачів не доведеться випробувати це у своєму житті… Я думаю, що важливо час від часу зупинятися і розмірковувати про те, звідки ви прийшли, і намагатися зробити хоч щось хороше… Така привілея працювати разом із лікарями, медсестрами та волонтерами Sauveteurs Sans Frontières, і мене завжди надихатимуть люди, яких я зустріла цього тижня», — написала модель на своїй сторінці в Інстаграм.

Меггі Роулінс

Меггі Роулінс 4

Меггі Роулінс 2

Меггі Роулінс 5

Фото: instagram/maggierawlins

Статьи по теме