Найбридкіша роль Джуда Лоу: стала відома дата прем’єри історичного трилера “Гамбіт Королеви”

Редагувати переклад
Компанія Adastra Cinema рада повідомити про вихід на великі екрани історичного трилеру “Гамбіт Королеви” з Алісією Вікандер та Джудом Лоу у головних ролях. Екранізація однойменного міжнародного бестселера Елізабет Фрімантл про таємниці королівського двору вперше була продемонстрована в основній програмі Каннського кінофестивалю. Стрічка, яка змінить ваше відношення до жанру та відкриє раніше маловідомі сторінки історії епохи Тюдорів, вийде в широкий український прокат вже з 13 червня.

Найбридкіша роль Джуда Лоу: стала відома дата прем’єри історичного трилера “Гамбіт Королеви”-Фото 1

Англія Тюдорів — епоха крові та інтриг. Королева Кетрін Парр (Алісія Вікандер) — шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII (Джуд Лоу), залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує радикальних протестантів, однією з яких таємно є його дружина. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі — Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.

Свою найкращу роль у напруженому трилері грає володарка премії “Оскар” Алісія Вікандер (Ex Machina, “Агенти А.Н.К.Л”, “Дівчина з Данії”). Найбільш неочікувану роль у кар’єрі отримав грає суперзірковий актор номінант на премії “Оскар” та “Золотий Глобус” Джуд Лоу (“Талановитий містер Ріплі”, “Близькість”, “Шерлок Холмс”, “Молодий папа”). Лоу, відомий як один з найголовніших красенів та секс-символів сучасного кіно, “приміряє” на себе роль жорстокого Генріха VIII, в якому на момент шлюбу з Парр, не було й краплі привабливості. 

Найбридкіша роль Джуда Лоу: стала відома дата прем’єри історичного трилера “Гамбіт Королеви”-Фото 2

Найбридкіша роль Джуда Лоу: стала відома дата прем’єри історичного трилера “Гамбіт Королеви”-Фото 3

«Акторський талант Лоу допоміг створити напружені стосунки між Генріх VIII і Кетрін. А ще напруження додавав… аромат, який використовував Джуд, щоб увійти в образ. Він створив його, щоб вловити запах Генріха, його інфікованої ноги. (У пізні роки Генріх VIII страждав від ожиріння і гангрени ноги. – Прим.ред.)«, — Алісія Вікандер розповіла в ексклюзивному інтерв’ю Marie Claire Ukraine.

Режисером стрічки виступив Карім Айноуз, який отримав головний приз секції “Особливий погляд” на Каннському кінофестивалі 2019 року за картину “Невидиме життя Евридіки Гужман”. Сценарій стрічки є адаптацією міжнародного бестселера Елізабет Фрімантл з однойменною назвою — “Гамбіт Королеви”. Фільм також був вперше показаний в основній програмі Каннського кінофестивалю, де отримав загальне визнання критиків та преси.

Читайте також: «ДЕХТО ПОДУМАЄ, ЩО Я ЦЕ ЗРОБИВ, ЩОБ ВИПРАВДАТИСЯ ЗА ТЕ, ЩО Я КОЛИСЬ СКАЗАВ. АЛЕ ЦЕ НЕ ТАК.»: ДЖОН ГАЛЬЯНО ВІДВЕРТО ВІДПОВІВ НА НЕЗРУЧНІ ЗАПИТАННЯ

Статьи по теме