UA
  RU

  «Настав час змінити біатлонну гвинтівку на автомат». Анастасія Меркушина доєдналася до українській армії

  Українська біатлоністка, чемпіонка світу з біатлону Анастасія Меркушина повідомила, що приєднується до лав Державної прикордонної служби через повномасштабне вторгнення Росії.

  Анастасія Меркушина


  Анастасія ще тиждень назад звернулася на своїй офіційній сторінці до росіян та, зокрема, російських спортсменів протистояти війні та не мовчати, бо це знак підтримки агерії путіна.

  «Зараз ви обурюєтесь через заборону на виступ, але як ви можете брати участь у змаганнях, коли ваша країна приставила автомати до скронь наших рідних і друзів. Спортсмени України беруть зброю до рук, щоб захистити свою країну, ви ж боїтеся правди, бо за звичайний лозунг «ні війні», в якому а ні слова про Україну вас саджають до тюрми та лишать роботи. То може з вашою країною й справді щось не так», — написала Анастасія.


  Українські спортсмени різко засудили воєнні дії Росії. У перші дні війни біатлоніст Дмитро Підручний приєднався до Національної Гвардії. Тепер до українській армії приєдналась спортсменка Анастасія Меркушина.

  Державна прикордонна служба України виклала відео, на якому спортсменка звертається до громадян України.

  «На світових теренах на мою честь неодноразово підіймався прапор України. Настав час захищати його та змінити біатлонну гвинтівку на автомат. Зараз увесь світ розфарбований у жовто-блакитні кольори. Наш прапор став символом свободи та незалежності. Україна тепер є кордоном між миром та війною. А я з гордістю ношу звання старшого лейтенанта Державної прикордонної служби України. Слава Україні«, — сказала біатлоністка.


   

  Анастасія через біатлоніста Еріка Лессера звернулася до спортивної спільноти, щоб поширити правдиву інформацію про напад росії на Україну.   #ВсеБудеУкраїна!

  Фото: офіційна Інстаграм сторінка @merkushyna_nst

  Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний хрест»


  Статьи по теме