UA
RU

Netflix оголосив дату релізу документального серіалу про принца Гаррі та Меган Маркл

Редагувати переклад

Довгоочікуваний документальний серіал про принца Гаррі та його дружину Меган Маркл від Netflix з’явиться на платформі вже 8 грудня 2022 року.

Від початку було зрозуміло, що день прем’єри шоу буде посунуто через те, що лише на початку листопада вийшов п’ятий сезон широко обговорюваної «Корони», проте джерела із посиланням на Page Six підтверджують інформацію про те, що вже у грудні світ побачить довгоочікуваний проєкт.

Netflix оголосив дату релізу документального серіалу про принца Гаррі та Меган Маркл-Фото 1

Серіал, який розповість про колишніх герцогів та все ще членів королівської родини, як повідомляли джерела в минулому матиме назву «Глави», проте виявляється, що звісна парочка змінила думку. Нове ім’я проєкту ще не відоме широкому загалу.
 
Минулого тижня стало відомо, що 38-річний Гаррі та 41-річна Маркл відмовилися від послуг оригінального режисера серіалу Гарретта Бредлі через різність думок. Проте на його місце вже було обрано Ліз Гарбус. В жовтні в ексклюзивному інтерв’ю для Variety Маркл висловилася щодо загального значення документального серіалу.
 
«Це дуже приємно, що ти можеш довірити свою історію. Обраному режисеру сезону, роботами якого я давно захоплююсь, навіть якщо це означає, що історія буде розказана не зовсім так, як ми раніше прогнозували».
Документальний серіал був постійним джерелом спекуляцій з часів, коли колишні герцог та герцогиня Сассексу оголосили про підписання мультимільйонного контракту із Netflix та старт фільмування проєкту.
Netflix оголосив дату релізу документального серіалу про принца Гаррі та Меган Маркл-Фото 2

ASCOT, UNITED KINGDOM — JUNE 19: Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex, making her Royal Ascot debut, attend the first day of Royal Ascot on June 19, 2018 in Ascot, England. (Photo by Anwar Hussein/WireImage)

 
Окрім того, що королівська пара не хотіла затьмарювати успіх свого серіалу порівнянням із «Короною», дату релізу було пересунуто й через смерть Королеви Єлизавети II. Після цієї трагічної події для Великобританії та навіть усього світу Гаррі та Меган сумнівалися, чи варто взагалі й надалі займатися серіалом.
«Гаррі та Меган намагаються зробити менш критичною навіть найбазовішу мову», — підтвердило анонімне джерело.
Інший інсайдер також додав, що шоу у багато чому суперечить мемуарам самого принца Гаррі, які світ побачить 10 січня 2023 року під назвою «Spare».
 
Очільники Netflix ще навіть не обговорювали існування документального серіалу, але Маркл сама висловився про це в інтерв’ю для Cut у серпні. Хоча Netflix ще не підтвердив інформацію про фільмування проєкту, Маркл сказала, що він досліджуватиме її та Гаррі «історію кохання».
«Частина мого життя, якою я не змогла поділитися, але яку люди не мали змоги побачити, — це наша історія кохання», — сказала колишня акторка.
Нагадуємо, що Гаррі та Маркл одружилися у травні 2018 року та народили сина Арчі та дочку Лілібет у травні 2019 та червні 2021 року відповідно.

Статьи по теме