UA
RU

O.TORVALD презентував новий альбом «Diller Kaifu»

Редагувати переклад
Ще рік тому гурт анонсував вихід нового альбому на жовтень 2019 року. Сьогодні вони презентують новий, сьомий альбом, – «Diller Kaifu».

O.TORVALD презентував новий альбом «Diller Kaifu»-Фото 1

У 2018 році O.TORVALD взяли річну творчу відпустку, не давали концертів та інтерв’ю. Дехто навіть вважав, що гурт розпався. Однак, у квітні 2019 року вони презентують одразу дві нові відеороботи на треки «Два Нуль Один Вісім» та «Назовні». Прихильники гурту дізнаються і про зміни у складі — новим барабанщиком стає Hebi. З цього і починається історія «Diller Kaifu».

Влітку O.TORVALD відправляються до заміського будинку, де всією командою живуть та працюють над альбомом. Цей проект отримав назву Summer Sabbatical. Під час перебування в домі було написано декілька демо, які пізніше увійшли в альбом, а також повноцінні треки «Десь не тут» та «Не спи» спільно з Dj Tapolsky та VOVKing.

O.TORVALD презентував новий альбом «Diller Kaifu»-Фото 2

Новий альбом – це революція характеру, протест проти парадів брехні і маячні, у той же самий час, це щирість душі та відвертість серця. Так прийшла ідея створення двох частин альбому.

У створені альбому брала участь велика кількість запрошених артистів і, за сумісництвом, друзів гурту. 

Концертна презентація нового альбому відбудеться 28 листопада у Харкові, 29-го у Дніпрі, 5 грудня у Києві та 14-го у Львові. Квитки можна придбати на офіційному сайті гурту.

Статьи по теме