UA
  RU

  Офіс генпрокурора хоче оголосити у міжнародний розшук російську ведучу Тіну Канделакі

  Офіс генпрокурора працює над тим, щоб оголосити у міжнародний розшук російську телеведучу Тіну Канделакі. Вона публічно підтримує війну Росії проти України.

  басков канделаки


  Ірина Венедіктова попередила, що після повідомлення у міжнародний розшук, поза межами Росії на Канделакі може очікувати затримання з метою вивезення її до України.

  Причиною для оголошення підозри є висловлювання ведучої в її телеграм-каналі та Інстаграм аккаунті. Ведуча «радила» Зеленському та українським політикам покинути Україну, після чого в країну повернеться знятий у 2014 році президент Янукович. Відео з обстріляних українських міст називає «роликами з закадровими риданнями», які, на її думку, мають на меті «створити вірус для того, щоб збити росіян з пантелику». У дописах Канделакі закликає не довіряти жодній інформації, окрім тієї, яка транслюється на російському державному телебаченні.


  «Прокурори проаналізували контент каналу й виявили, що Канделакі є однією з ключових «поширювачів» ідей та лозунгів кремлівської воєнної машини», — пише Венедіктова.

  Тіна Канделакі відповіла на заяву генпрокурорки у власному телеграм-каналі зневажливим постом, продовживши брехливу риторику путіна про націстів. Звинуватила генпрокурорку у «поганій підготовці прокурорів» у справі, додала що звинувачення вважає надуманими.

  За словами Венедіктової, найближчими днями Канделакі оголосять у міжнародний розшук.


  Днем раніше генеральна прокурорка звернулася з офіційним листом до Миколи Баскова про те що український суд погодився з клопотанням українських прокурорів і дозволив їм заарештувати співаа з метою його доставки на територію України для обрання запобіжного засобу.

  Спеціальний ресурс було створено у боротьбі для зірковими ворогами в інформаційному просторі — не можна недооцінювати маленьку справу кожного, долучайтесь —  https://t.me/ivukr.

  #ВсеБудеУкраїна!  Фото: офіційна Інстаграм сторінка @tina_kandelaki

  Читайте також: «ПОШУК ЗНИКЛИХ» — КАНАЛ ДЛЯ ПОШУКУ ЗНИКЛИХ ПІД ЧАС ВІЙНИ


   

  Статьи по теме