UA
RU

Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»

Редагувати переклад
Репер Паліндром випустив кліп на головний бенгер з альбому "Стіни мають вуха”. Мова йде про пісню "Брюховичі 97".

Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»-Фото 1

У сюжеті пісні описується спогад із дитинства Степана — поїздки на старому опелі з бабцею і татом через ліс до Брюхович, маленького курортного пригорода Львова. Спогад він датує приблизно 1997-мим роком, і посилює його зворушливим фото з бабусею, яке зроблене приблизно у той самий період в золотому брюховицькому лісі. «Мені плечі гріє бабине літо…»

Читайте також: N̶oNewName: репер Паліндром про сольну кар’єру та стереотипи

Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»-Фото 2

У історії кліпу, яку Степан Бурбан документував спільно з оператором Богданом Кошиком, час ніби повертає музиканта у ті безтурботні часи дитинства.

«Через понад 20 років вирішили проїхатись з татом в Брюховичі, поїсти чебуреків і пригадати, як воно було колись, в ’97-му…»,

— описує Степан свій настрій у відео.

Паліндром випустив кліп на пісню «Брюховичі 97»-Фото 3

Єдину роль, окрім Степана, в кліпі зіграв його батько, Петро Бурбан. Він тут є водієм канонічної Волги, яку знімальна команда кліпу шукала по всьому Львові. Такою була перша машина Степанового тата, і в цьому він вбачає певний символізм.

Він їздить на ровері серед парку, співає в барі, безтурботно їде на машині з татом, але бабці поруч вже нема. Кліп заливається західним сонцем та сповнений фактично втраченою естетикою, якою просякнутий альбом Паліндрома і його кліпи.

Статьи по теме