Закрити
UA
Культура

Pianoбой Дмитро Шуров та Енн Хетеуей захищали права жінок у Нью-Йорку

Поділись:

26 вересня в Нью-Йорку пройшов Impact Summit HeForShe – щорічний захід для представників міжнародного соціального руху за права жінок та ґендерну рівноправність у світі. 

posts-to-db-Фото 1

Дмитро Шуров (Pianoбой) із сином Левом

Нашу країну на саміті представляв співак Дмитро Шуров (Pianoбой) із сином Левом. Вони є амбасадорами руху в Україні. 

Я — фемініст, бо підтримую жінок у їхньому бажанні розвиватися на рівних правах із чоловіками. В Україні поки що цей рух тільки набирає сили, і для мене почесно бути одним із перших. Цього року на Impact Summit HeForShe нам із сином пощастило познайомитись із реально впливовими особистостями. Мене надихає бачити людей, які не лише говорять, а й творять історію. Дуже багато інформації, фантастична палітра учасників: президенти, королеви, актори та актриси, вчені, бізнесмени, представники всіх сфер, яким не байдуже на те, що у світі існує несправедливість. Велике враження на мене особисто справили доповіді королеви Йорданії Ранії, президента Ісландії Гвюдні Йоуханнессона та актриси Енн Хетеуей. Тепер маю мрію зіграти на наступному саміті — тамтешній рояль мене повністю влаштовує! (Посміхається)

posts-to-db-Фото 2

Енн Гетевей

Рух HeForShe був заснований у 2014 році, але в Україну прийшов лише 2018-го. HeForShe — це теорія про політичну, економічну та соціальну рівність статей. Світовими адептами є актори Емма Вотсон та Метт Деймон, прем’єр Канади Джастін Трюдо та екс-президент США Барак Обама. Основні проблеми, які вирішує рух: соціальні обмеження жінок та стереотипи щодо них; менша, ніж чоловіки, зарплата на аналогічних посадах; насильство та агресія проти жінок; менший вплив на політичне життя країн, ніж чоловіки. 

posts-to-db-Фото 3

Лев та Дмитро з шефом-констеблем поліції Сассекса

Амбасадор руху HeForShe в Україні Дмитро Шуров:

  • чоловіки та жінки народжуються різними фізіологічно та психічно, але мають рівні права на досягнення своєї мрії, чесну конкуренцію та щастя.

  • між жінками та чоловіками є певна синергія, спів-творчість на рівних правах 50:50, яка народжує не лише дітей, а й усе інше, що нас оточує. 

  • гендер, колір шкіри, національність, віросповідання можуть бути різними, поєднує людей рівність перед законом.

  • що більше різних людей, країн, культур бачить дитина, то краще вона розуміє, що бути іншим — нормально. 

  • стереотипи – застарілі способи бачити світ. Хлопці можуть носити рожевий, а дівчата можуть займатися боксом, якщо вони цього хочуть. 

  • колись я зібрав повністю жіночий бенд — барабанщицю, басистку, гітаристку та піаністку. Але на той час у чесній конкуренції виявилося, що хлопці сильніші. 

  • я не соромлюся зізнатися, що були часи, коли моя дружина заробляла більше за мене і тягла нашу сім’ю. 

  • людина стає гармонійною, коли отримує порівну уваги та любові від обох батьків. Це закладено генетикою, тому я мрію про часи, коли тато у декреті перестане бути в Україні дивом. 

Також читайте