UA
RU

Pianoboy та Alina Pash презентували пісню «Перша Леді»

«Хочу бути поруч з такою як ти», - співає Pianoboy у новій оді для жінок. 

Pianoboy та Alina Pash презентували пісню «Перша Леді»-Фото 1

Український співак Дмитро Шуров, відомий як Pianoboy, разом з хіп-хоп виконавицею Аліною Паш випустили кліп на пісню «Перша Леді». Прем’єра ролику відбулася на YouTube каналі музиканта 10 вересня.

Лейтмотив пісні – кожна жінка має бути собою. Дует зазначив, що неважливо як ти виглядаєш, ким ти хочеш бути по життю. Головне – завжди любити себе та не приховувати свою індивідуальність.

Читай також: Гурт «Бумбокс» презентував новий синг «ДШ»

Мене ніхто не любить та не полюбить. Бо я надто товста чи худа. Бо вже стара — за 30 перевалило. Бо в мене великий ніс, маленькі груди, короткі ноги. Бо я не маю таланта, не маю грошей, живу у провінції. Я ніколи нічого не досягну, бо, бо, бо… » Але ж парадокс: я не зустрічав ще жодної нецікавої жінки. Я бачу, що у кожної з вас є своя суперсила, неповторна врода та цілий світ можливостей. Цінуй свою індивідуальність, розвивай свої таланти, досягай своїх цілей — й завжди знайдеться той, хто хоче бути поруч з такою, як ти,

—  зазначив Дмитро в описі під відео.

Pianoboy признається, що одразу записав демо-версію соло, та зрозумів, не вистачає голосу «вільної та сильної» жінки. Вибір співака одразу пав на українську співачку Аліну Паш, яка дійсно додала пісні норовливого, але водночас ніжного, звучання.

Також співак розповів, що жінки мали великий вплив на нього та його творчість:

Жінки мали і мають великий вплив на мене як на особистість, багато чого дали мені та наповнили моє життя новими змістами. Вважаю, що тільки у співпраці та взаємодії чоловіків та жінок народжується все найпрекрасніше у світі від дітей до музики.

В кліпі знялися велика кількість українських зірок: телеведучі Кароліна Ашіон, Василіса Фролова та акторка «Кварталу-95» Олена Кравець разом з дочкою.  

Слухайте нову пісню Pianoboy та Alina Pash:

Нагадаємо,що талановита українська співачка alyona alyona випустила кліп на тему шкільного булінгу.

Статьи по теме