UA
RU

Платиновий ювілей королеви: 70 років успішного правління

Редагувати переклад

В цей четвер, 2 червня, королева Єлизавета ІІ святкує свою 70-ту річницю правління.

Британці надзвичайно поважають свою королеву, тому її платиновий ювілей перетворився на національне свято з перфомансами.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от The Royal Family (@theroyalfamily)

По-перше, в честь цього свята британське правління зробило англійцям довгі вихідні — з четверга по неділю, щоб у кожного шанувальника королеви була можливість відпочити та насолодитися святковою програмою. Тому всі небайдужі люди повиходили до королівського палацу на вулиці Мелл аби на власні очі побачити та привітати Єлизавету ІІ, яка останнім часом, рідко з’являється на публіці.

Для першого дня святкування королева обрала небесно блакитний костюм, з капелюшком в тон. З прикрас королева обрала масивну брошку та білі рукавички. В перший день гулянь британці мали змогу побачити церемонію винесення прапору. Це особлива традиція, адже стяг виносить особиста гвардія і шлях її проходить від Букінгемського палацу до Вайтголлу і назад. 

Після цього королевська сім’я разом з народом перегляда авіаційне шоу, в якому взяли участь 70 літаків з Королівської ВПС. У повітрі вони сформували цифру 70 та презентували салют що потішила винуватицю свята.

Читайте також: Не мовчати: Як королівська сім’я підтримує Україну під час війни з росією

Сьогодні, 3 червня, в кафедральному соборі Святого Павла проходила церемонія молитв, але через те, що Єлизавета ІІ себе погано почувала, тому пропустила церемонію. 

В суботу плануються традиційні скачки Дербі, але й тут ставлять під сумнів присутність королеви. В цей же день відбудеться концерт відразу на трьох майданчиках перед 22 тисячною аудиторією. На ньому виступлять Дайана Росс, Джордж Езра, Аліша Кіз та Найл Роджерс.

 

Статьи по теме