UA
RU

Помер актор Девід Маккаллум

Редагувати переклад

У Нью-Йорку помер актор Девід Маккаллум, найбільш відомий роллю доктора Дональда «Дакі» Малларда у серіалі NCIS. Йому було 90 років.   

Помер актор Девід Маккаллум

У віці 90 років пішов з життя шотландський актор Девід Маккаллум. Він був зіркою відомого серіалу NCIS мережі CBS. Як повідомляє CBS, Маккалум помер природною смертю в оточенні своєї родини у Пресвітеріанській лікарні Нью-Йорка:

«Девід був талановитим актором і письменником. Його любили в усьому світі. Його життя було неймовірним. А спадщина залишиться вічно в сім’ї та незліченних годинах, проведених у кіно та на телебаченні, які ніколи не зникнуть. Нам не вистачатиме його тепла й чарівного почуття гумору, а також блискучих історій, якими він часто ділився».

Девід Маккаллум народився у 1933 році у Глазго. Він закінчив Королівську академію драматичного мистецтва. Кар’єру розпочав у Великій Британії, а у 60-х роках переїхав до Голлівуду. Маккаллум зіграв в десятках фільмів і серіалів. Але найбільш відомий роллю доктора Дональда «Дакі» Малларда у серіалі NCIS. У Девіда Маккаллума залишилася дружина, з якою він прожив 56 років, троє синів, донька і вісім онуків.

«Він був найдобрішим, найкрутішим, терплячим і люблячим батьком. Він завжди ставив сім’ю вище себе», — написав син актора Пітер Маккаллум. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Angela George / Wikimedia Commons

Читайте також: ПОМЕР РЕЖИСЕР ВІЛЬЯМ ФРІДКІН

Статьи по теме