UA
RU

Помер актор і режисер Олександр Крижанівський

Редагувати переклад

Помер український театральний діяч, актор, режисер, художній керівник Київського академічного театру на Печерську, Заслужений артист України Олександр Крижанівський

Помер актор і режисер Олександр Крижанівський

Пішов з життя український театральний діяч, актор, режисер, художній керівник Київського академічного театру на Печерську, Заслужений артист України Олександр Крижанівський. Сумну новину повідомив син Олександра Крижанівського Володимир: 

«Друзі, мій батько, Олександр Крижанівський, сьогодні ввечері помер від інфаркту та супутніх ускладнень. Прощання відбудеться найближчими днями в місці, якому він присвятив останні 25 років свого життя, — Театрі на Печерську».

Олександр Крижанівський народився 13 жовтня 1957 року у Києві. Навчався на акторському факультеті Київського державного інституту театрального мистецтва імені І.К. Карпенка-Карого. Закінчив аспірантуру. Працював у Київському театрі естради, Молодому театрі, Театрі на Подолі. З 1999 року був режисером та художнім керівником Київського академічного театру на Печерську.

Прощання з Олександром Крижанівським відбудеться цієї пʼятниці, 24 листопада, з 11.00 до 14.00 у приміщенні Театру на Печерську. Адреса: вул.Немировича-Данченка, 5.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Facebook / Театр на Печерську

Читайте також: ПОМЕРЛА СПІВАЧКА НІНА МАТВІЄНКО

Статьи по теме