UA
RU

Помер актор Дональд Сазерленд

Помер відомий канадський актор і продюсер, володар премії «Оскар» за видатні заслуги у кінематографі Дональд Сазерленд. Йому було 88 років.

Помер актор Дональд Сазерленд-Фото 1

Сьогодні помер канадський актор і продюсер Дональд Сазерленд. Йому було 88 років. Про смерть повідомив син Дональда Сазерленда — актор Кіфер Сазерленд. На сторінці в Instagram він опублікував свою дитячу світлину з батьком і додав допис:

«З важким серцем я повідомляю, що мій батько, Дональд Сазерленд, помер. Я особисто вважаю його одним з найважливіших акторів в історії кіно. Ніколи не боявся ролі — доброї, поганої чи потворної. Він любив те, що робив, і робив те, що любив, — і ніхто ніколи не може просити більшого. Добре прожите життя».

Дональд Сазерленд народився у місті Сент-Джон у Канаді у 1935 році. Кар’єру актора розпочав у 1960-х роках у Великій Британії. Він зіграв у десятках фільмів. Серед його останніх робіт — ролі у стрічках «Найкраща пропозиція», «Голодні ігри», «До зірок», «Падіння місяця», «Телефон містера Гаррігана». Дональд Сазерленд — володар премій «Золотий глобус», Emmy, Critics’ Choice Television Award. А також премії «Оскар» за видатні заслуги у кінематографі. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Kiefer Sutherland

Читайте також: ПОМЕРЛА АКТОРКА АНУК ЕМЕ

Статьи по теме