UA
RU

Померла співачка Франсуаза Арді

Померла легендарна французька співачка, акторка, авторка пісень, модель і муза дизайнерів Франсуаза Арді. Їй було 80 років. 

Померла Франсуаза Арді

Померла французька співачка, акторка, авторка пісень, модель та ікона стилю Франсуаза Арді. Їй було 80 років. Співачка страждала від раку. Про смерть Франсуази Арді повідомив її син Томас Дютрон. На сторінці в Instagram він опублікував своє дитяче фото з мамою і додав підпис:

«Мама пішла».

Франсуаза Арді народилася у Парижі у 1944 році. Свій перший контракт із звукозаписним лейблом підписала у 17 років. За рік співачка випустила свій перший музичний хіт Tous les Garçons et les Filles. Пісня розійшлася тиражем понад 2,5 мільйона копій і очолила французькі чарти. Її наступні сингли — Je Suis D’Accord і Le Temps de L’Amour — також стали хітами. 

Франсуаза Арді стала втіленням французького стилю. Вона демонструвала моделі у Іва Сен-Лорана та Пако Рабанна. А японська дизайнерка Рей Кавакубо надихнулася саме піснею Арді, коли назвала свою лінію Comme des Garçons. Також співачка була музою для інших музикантів. Зокрема, для Девіда Боуї, Боба Ділана та Міка Джаггера.

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Thomas Dutronc

Читайте також: ПОМЕР АМЕРИКАНСЬКИЙ ФУТБОЛІСТ І АКТОР О. ДЖЕЙ СІМПСОН

Статьи по теме