UA
RU

Принцу Луї — 5 років: Вільям і Кетрін показали святкові фото

Редагувати переклад

Принцу Луї, наймолодшій дитині принца та принцеси Уельських, 23 квітня виповнилося п’ять років. До дня народження сина батьки опублікували святкові фото. 

Принц Луї святкові фото

На честь п’ятого дня народження принца Луї батьки показали сімейні фото на офіційній сторінці Instagram. На світлинах іменинник грає в саду разом з мамою. Принц Луї катається на тачці, яку штовхає Кетрін. 

Принц Луї святкові фото

Принц і принцеса Уельські традиційно публікують святкові фотографії з нагоди сімейних свят. Зазвичай фото робила Кетрін. Проте автором цих світлин стала Міллі Пілкінгтон. Вона знімала весілля Вільяма і Кейт в 2011 році. 

Раніше, на день народження Єлизавети ІІ, Вільям і Кетрін показали фото королеви з онуками та правнуками. Цю світлину якраз зняла принцеса Уельська. 21 квітня Єлизаветі ІІ виповнилося б 97 років. 

Принц Луї святкові фото

Після смерті королеви у вересні минулого року Луї став четвертим у черзі на престол. Перед молодшим принцом — його батько Вільям, старший брат Джордж і сестра Шарлотта.

Принц Луї разом з родиною відвідає коронацію дідуся — короля Чарльза ІІІ. Подія відбудеться 6 травня у Вестмінстерському абатстві. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / The Prince and Princess of Wales

Читайте також: ПРИНЦ ГАРРІ ВІДВІДАЄ КОРОНАЦІЮ ЧАРЛЬЗА ІІІ, МЕГАН ЗАЛИШИТЬСЯ ВДОМА