UA
  RU

  Про що жінка мовчить: актриса Анастасія Пустовит про кінофестиваль «Миколайчук Open»

  Редагувати переклад
  Із 15 по 19 червня у Чернівцях триває кінофестиваль «Миколайчук Open». Програма фестивалю насичена. Одним з найважливіших фільмів заходу стане класична стрічка Івана Миколайчука «Така тепла, така пізня осінь», де в головних ролях окрім самого видатного митця знялись також відомі українські актриси Галина Сулима та Наталя Сумська. Та найбільшу увагу приділять новим українським фільмам, які через повномасштабне вторгнення росії до України, так і не вийшли в прокат. Це 10 українських стрічок, як документальних так і ігрових. Повну програму можна знайти на офіційному сайті фестивалюОсобливе місце в програмі кінофествиалю займає повнометражний дебют Соломії Томащук «Між нами». Головну жіночу роль грає  актриса Анастасія Пустовит. Вона - головна героїня традційної рубрики Marie Claire Ukraine.

  Анастасія Пустовіт 2


  Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто неможна мовчати?

  Не можна мовчати про війну. Де б ви не були, який би континент не обрали. Війна — ось головна тема нашого сьогодення. Варто промовчати, в той момент, коли хочеться захистити російських лібералів.


  Коли та із ким останнім часом вам було приємно помовчати?

  Поруч із коханим.

  Коли ви в останнє себе хвалили, а за що сварили?


  Я думаю це стосується волонтерства. Почуття провини, що недостатньо роблю. Хвалю себе, коли вдається задовольнити потреби військових, зробити неможливе для них.

  Назвіть найкрасивішу річ і чому ви її такою вважаєте?

  Щасливі діти. Тому що я бачила їх заляканими.  Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

  Лікувати людей доторком руки. Або ставати щитом, який може захистити від уламків і куль. Я би могла рятувати людей.


  Якби ви могли залишити тільки один спогад, щоб це було?

  Про війну. Не дай Боже забути.

  Анастасія Пустовіт


  Що личить сучасним чоловікам, а що не прикрашає сучасних жінок?

  Чоловікам пасують розум та відповідальність. Жінкам не личить дурість та  безвідповідальність. Розум — це взагалі, риса, необхідна обом статям.

  Якби вам довелося себе порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

  Домашня хріновуха. Бо різка.

  До якої поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

  Не жалкую про жодну. Роблю висновки. Мої вчинки — лише моя відповідальність.

  Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, навпаки, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

  Складне питання. Я не оцінюю чоловіків-акторів за зовнішністю. Ставлення до професії, для мене це головне. Один з прекрасних її представників — це Хоакін Фенікс. В ньому зовнішність прекрасно уживається з талантом та самовіддачею.

  Чим пахне щастя?

  Свіжозвареною розчинною кавою та свіжими круасанами.

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: ЛАРИСА ДЕНИСЕНКО, ПИСЬМЕННИЦЯ ТА ГРОМАДСЬКА АКТИВІСТКА: «НАСИЛЬНИЦЬКА ДЕПОРТАЦІЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЮ РФ, НАСИЛЬНИЦЬКА РУСИФІКАЦІЯ — ЦЕ ЗГВАЛТУВАННЯ ІДЕНТИЧНОСТІ».

  Статьи по теме