UA
RU

Проти течії: Чому Джулія Фокс підтримує Ембер Герд у скандалі з Джонні Деппом

Редагувати переклад

Судовий процес між Ембер Герд та її колишнім чоловіком, зіркою Голлівуду та улюбленцем мільйонів Джонні Деппом завершився сльозами та радістю, проте не допоміг дізнатися правди.

Проти течії: Чому Джулія Фокс підтримує Ембер Герд у скандалі з Джонні Деппом-Фото 1

П’ять місяців потому колишня дівчина Каньє Веста акторка Джулія Фокс вирішила захистити Герд, зазначивши, що жодна із жінок Голлівуду не є повністю захищеною.

В рамках власного подкасту відомої моделі Емілі Ратаковски 32-річна Фокс розповіла, чому вирішила публічно підтримати 36-річну Ембер Герд тоді, коли судовий процес ще тривав.
«Я повинна була щось сказати, тому що якщо це трапилося з Ембер Герд, яка є білошкірою, білявою, красивою та успішною актрисою, то це може повторитися із будь-якою з нас. Люди люблять говорити, що вона не мала успіху поки не зустріла Деппа, але це неправда. Ще до початку їх стосунків в неї вже було 10 фільмів».
Джулія Фокс продовжила свою думку, та додала, що для неї це не лише поодинокий випадок, але деталь, з яких складається загальна картина. Заборона рішення Роу проти Вейда, а також те, що трапилося в Афганістані — Джулія Фокс відчувала, що повинна висловитися.
Проти течії: Чому Джулія Фокс підтримує Ембер Герд у скандалі з Джонні Деппом-Фото 2
«Я хотіла всім позакривати рота. Всім тім, хто залишав обурливі та вульгарні коментарі. Ці люди не розуміли, що таким чином вони заподіюють шкоди усім жінкам світу, яку опісля будь страждати через це», — додала Фокс після оголошення суддею вердикту.
1 червня суд визнав, що Герд зганьбила колишнього чоловіка Деппа в статті про домашнє насильство у 2018 році, хоча вона й не згадувала його імені в матеріалі. Актор виграв усі три позови про наклеп і отримав понад 10 мільйонів доларів компенсації. Тим часом Герд виграла один із трьох зустрічних позовів і отримала 2 мільйони доларів компенсації.
 
Під час судового процесу Фокс написала у своєму Instagram, що у Герд ніколи не було влади в її стосунках із Деппом, щоб бути аб’юзивною стосовно нього.
Проти течії: Чому Джулія Фокс підтримує Ембер Герд у скандалі з Джонні Деппом-Фото 3
«Чи вдарила вона його? Так. Чи було це аб’юзом? Ні. Потрібно мати владу, аби вдатися до аб’юзу. Їй було лише 25 років. Зрозуміло, що саме він завжди був сильнішим — у фізичному та матеріальному плані».
Фокс додала, що іноді дуже складно зрозуміти, що ти знаходишся в аб’юзивних стосунках, адже зазвичай починається все з дуже маленьких, майже незначних речей, набагато раніше до повної ескалації. Під час виступу в подкасті Фокс зазначила, що вона «завжди захищає жінок у насильницьких стосунках, тому що сама була там, і вона знає, як це самотньо і як страшно, коли люди, яких ти знаєш навіть усе своє життя, дивляться на тебе дуже дивно, а тобі завжди потрібно доводити, що ти не брехунка».