UA
RU

Ребел Вілсон зробила непристойний жест на адресу путіна. Камбербетч пообіцяв приютити українців. BAFTA 2022 не дала засумувати.

Редагувати переклад
В Лондоні відбулася щорічна церемонія вручення кінопремії BAFTA 2022. Україну підтримали організатори церемонії та люди кіно.

Леді Гага

Актор Бенедикт Камбербетч та сценарист «Дюни» Джон Спейтс прикрасили лацкани фраків значками в кольорах прапору України, а актриси Міллі Макінтош, Джесіка Пламмер та актор Стівен Грем прикрасили свій одяг стрічками у національних кольорах України.

Голова BAFTA Крішненду Маджумдар відкрив церемонію словами підтримки до українців.

«Ми солідарні з нашими колегами з Української кіноакадемії та сподіваємоя на повернення миру. Ми дуже вдячні журналістам, які висвітлюють події в Україні, багато хто з них є членами BAFTA. Думками ми з народом України, та з тими, хто постраждав від інших конфліктів по всьому світу», — зауважив Крішненду.

Зухвалий та прямолінійний жест Ребел Вілсон, яким вона виказала підтримку Україні під час церемонії обговорювали чи не більше за переможців BAFTA. Коли Ребел запрошувала на сцену з музичним виступом Емілію Джонс, то повідомила, що на сцені буде два сурдоперекладача. «А це — жест для путіна», — й зробила інтернаціональний жест: показала середнього пальця.

Також свою підтримку Україні висловив актор Бенедикт Камбербетч. Зокрема, висловив  готовність приймати в своєму будинку біженців із України.

Бенедикт Камбербетч

«Нам всім потрібно… робити більше, ніж просто носити значка. Нам потрібно робити пожертви, нам потрібно тиснути на наших політиків, щоб вони й надалі створювали тут свого роду прихистки для біженців і для людей, які постраждали. Кожний повинен робити все, що в його силах… потрібно, щоб якомога більше людей добровільно прихистили у себе вдома українців, і я сподіваюся також взяти в цьому участь», — сказав актор.

Леді Гага

Сальма Хайєк

Кращим фільмом BAFTA 2022 став вестерн «Сила собаки» Джейн Кемпіон. Він також отримав нагороду в номінації «Кращий режисер». Рекордсменом з нагород цього року став фільм «Дюна» Дені Вільньова.

#ВсеБудеУкраїна!

Статьи по теме