UA
  RU

  Режисер “007. Не час вмирати” Кері Фукунага завітав до Києва

  Що робив відомий режисер в України?


  Деякі знаменитості планують візити до України, не дивлячись на воєнний стан та загрозу життю. Режисер останнього “Джеймса Бонда” Кері Фукунага завітав до України, спочатку до Львова, а потім до Києва.

  Режисер “007. Не час вмирати” Кері Фукунага завітав до Києва-Фото 1

  Instagram/@cary_fukunaga

  Режисер підтримує України майже з першого дня війни, спочатку він опублікував в сторіс відео, де люди голими руками зупиняли колону російських танків в Корюківці Чернігівської області. Потім Фукунага вирішив на власні очі побачити, яка ситуація на нашій землі та приїхав спочатку на Захід України, у Львів, де відвідав волонтерський центр та поспілкувався з переселенцями, а потім відправився до столиці України. 


  В Києві Кері Фукунага приєднався до організації World Central Kitchen, яка забезпечує їжею людей в гарячих точках. Заснована ця організація була в 2010 році шеф-кухарем Хосе Андрес.

  Читайте також: Кіна не буде: опубліковано список культурних інституцій, які припинили свою діяльність в росії

  Всі свої пересування та діяльність іменитий режисер публікує в Інстаграм, даючи можливість своїм підписникам можливість побачити, що насправді відбувається навкруги. Також на своїй сторінці він викладає фото та історії з українцями, які зустрічаються йому на шляху.


  Статьи по теме