UA
RU

Роберт Паттінсон та С’юкі Вотергаус вперше разом на червоному хіднику

Редагувати переклад

Чотири роки усі прихильники красунчика Роберта Паттінсона не могли заспокоїтися, адже всіх турбував статус стосунків їх кумира з акторкою та моделлю С’юкі Вотергаус.

Проте нарешті те, чого всі так довго чекали, трапилося на червоному хіднику показу Dior 2023, яке проходило у Гізі, Єгипті. Стильна парочка посміхалася, обмінювалася ніжними поглядами та позувала фотографам на одній із найбільш розкішних подій року. 36-річний Паттінсон виглядав бездоганно у костюмі кольору збитих вершків та у шоколадному гольфі, тоді як 30-річка Вотергаус обрала темно-фіолетову сукню із прозорими деталями. Модель довершила образ червоною помадою та чорними босоніжками.

Нагадуємо, що вперше розмови навколо пари Паттінсон-Вотергаус почали точитися ще у 2018 році, коли папараці спіймали зірок за обміном ніжними поцілунками на вулицях Лондона. «Протягом усього часу вони знаходилися дуже близько один до одного, обіймалися та цілувалися», — розповів свідок тієї події, додавши, що зірка «Сутінок» тримав С’юкі в обіймах увесь час.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by VOGUE Germany (@voguegermany)

«Було помітно, що вони дуже закохані. Роберт пестив її волосся та цілував». Стосунки Паттінсона та Вотергаус перейшли на новий рівень протягом 2020 року, коли вони вирішили разом проводити карантин під час пандемії. «Роб та С’юкі однозначно обговорювали весілля, проте вони нікуди не поспішають. С’юкі ні на чому не наполягає, і вони обидва дуже віддані один одному», — розповів інсайдер, наближений до дуету.
Нагадуємо, що у 2017 році Паттінсон скасував заручини за співачкою FKA Twigs, а Вотергаус дуже голосно розійшлася з актором Бредлі Купером у 2015 році. Свого часу 47-річний Купер говорив, що причиною їх із С’юкі розставання стало небажання дівчини підтримувати його в акторській кар’єрі.
 
Попри те, що Паттінсон дуже рідко говорив про свої стосунки з Вотергаус останні роки, в інтерв’ю для The Sunday Times 2019 року актор дуже чітко дав зрозуміти, що його особисте життя повинно залишатися поза увагою публіки.
«Якщо ти збудуєш стіну, то все завершиться набагато краще. Якщо ти впустиш людей, це змінить саме поняття любові. Якщо незнайомець на вулиці спитає вас про ваші стосунки, вам це видасться дуже грубим. Я не можу зрозуміти, як можна йти вулицею, тримаючись за руки, і хтось буде вас при цьому фотографувати. Межа між тим, коли ти граєш і коли ти живеш реальним життям, згодом змиється, і ти повністю збожеволієш»

Статьи по теме