Селебріті та благодійність — речі сумісні

Разом зі славою та гонорарами приходить й відповідальність. Звичайно, це стосується кожного. Та відомі особистості стають прикладом для багатьох. І на щастя, більшість зірок це зрозуміє та використовує свій статус, як платформу для добрих справ.

Хто ж вони — ці герої? Сьогодні ми про них дізнаємось.

Селебріті та благодійність — речі сумісні-Фото 1

Майлі Сайрус

Репутація самої зірки досить суперечлива: одним вона подобається, іншим – ні. Тим не менш, співачка присвячує себе зовсім незнайомим людям. У 2014 вона заснувала The Happy Hippie Foundation. Робота організації полягає у допомозі безпритульній молоді, членам ЛБТК-спільноти та постраждалому населенню.

На офіційному сайті керівники організації дають чітке й зрозуміле роз’яснення, чим же насправді вони займаються і що забезпечують:

Програми фонду допомагають молоді досягти позитивних результатів у житті. Наші напрямки включають: задоволення основних невідкладних потреб людини, котрі та поки не в змозі забезпечити; службу підтримки задля створення довгострокового добробуту та отримання державної освіти; а також проекти для залучення молоді до системних змін в глобальному масштабі – це відбувається за допомогою кампаній збору коштів та поінформованості.

Ми віримо в силу молоді змінити світ. Ми знаємо, що ми сильніші разом, коли ми піднімаємо свій голос і вживаємо заходів, щоб мати вплив!

Звучить як чудове кредо!

Читайте також: ОТ ИВАНА ДОРНА ДО ЛЕОНАРДО ДИ КАПРИО: КАК УКРАИНСКИЕ И МИРОВЫЕ ЗНАМЕНИТОСТИ ПОДДЕРЖИВАЮТ ЭКОДВИЖЕНИЕ

Селебріті та благодійність — речі сумісні-Фото 2

Каньє Вест та Kid Cudi

Каньє Вест та Че Сміт

Два репери створили у 2007 році організацію, спрямовану на підтримку художників-початківців. Спочатку вона була названа у пам’ять мати Веста — Donda’s House. Однак пізніше між хлопцями виникли певні непорозуміння. Тому на даний момент відомо, що роботою фонду опікується лише Сміт,  а Каньє поки відійшов від справ. Організація носить нову назв — Art of Culture.

На офіційному сайті зазначено місію: розвивати творчий потенціал, сприяти професійному розвитку артистів. Зокрема, останнім часом увага приділена різноманітним музичним програмам як виступи на музичних фестивалях, а з грудня 2019 року починає свою діяльність програма обміну виконавцями у світі. Прекрасні можливості для початківців!

Селебріті та благодійність — речі сумісні-Фото 3

Меттью Мак-Конегі

Актор спрямовує свою діяльність в іншому напрямку. Він закликає старшокласників залишатися активними та здоровими. Разом з дружиною Камілою Алвес Меттью створив фонд The Just Keep Living Foundation. Вони не просто спонукають, а й надають багато можливостей для впровадження цієї ідеї. Учасники програм отримують спеціально обладнане місце з фітнес-тренерами та медичними експертами.

Як зазначають працівники, результати неймовірні: кожен навчається долати перешкоди та працювати у команді.

Читайте також: RAD: ПРО ДОБРО НА ЧЕРВОНИХ ДОРІЖКАХ

Селебріті та благодійність — речі сумісні-Фото 4

Єва Лонгорія

Актриса створила свій фонд у 2011 році. Головною метою жінка вважає допомогу жителям латинських країн та надання ресурсів для громади. Зірка сприяє досягненню потенціалу кожного через освітні та підприємницькі ініціативи.

Ми працюємо над тим, щоб скоротити розрив у можливостях, з якими стикаються члени латинських спільнот, фінансуючи культурно-релевантні програми, що підвищують їхню продуктивність та заробіток. Діяльність охоплює: програми наставництва, позакласні заходи STEM та підтримку батьків,

— кажуть офіційні представники.

Селебріті та благодійність — речі сумісні-Фото 5

Метт Деймон

Ще у 2009 році актор почав піклуватись про проблему очищення води, яка є настільки актуальною зараз. Він створив Water.org. Фонд Деймона сподівається усунути бідність, надавши чисту воду для громад, що перебувають у неблагополучному світі (це стосується таких країн, як Бразилія, Уганда, Індонезія та інші). Дана організація вже допомогла забезпечити чистою водою понад 12 мільйонів людей.

Місія життя – те, що важливо для кожного з нас. Кожен наш маленький крок допомагає змінити глобальне становище. Щастя, здоров’я та змога жити повноцінно — вищі за будь-які матеріальні цінності. І зірки показують гарний приклад.

Автор: Ліза Єрмоленко

Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Статьи по теме