Сергій Бабкін презентував новий кліп «Єви і Адами»

йМистецтво оживає. У новому кліпі Сергій Бабкін з дружиною стали персонажами картин.

Сьогодні відбулась прем’єра довгоочікуваного відеокліпу Сергія Бабкіна на новий сингл «Єви і Адами». У відео з Сергієм вперше за тривалий час знялася його дружина Сніжана.

Разом вони стають героями картин і подорожують ними, наче світами. Від їхніх зустрічей, танців, скандалів і поглядів по тілу йдуть мурашки.

Ми всі – це фарби, і для того, щоб створити якийсь новий надзвичайний колір, маємо поєднуватись. Ми зустрічаємось постійно – одна фарба з іншою, змішуємось, і тоді народжується щось нове, новий світ, не схожий ні на що інше. Цей світ лише всередині нас, його не можна побачити ззовні. Хоча ззовні ми всі голі, прозорі, абсолютно однакові. Але відрізняємося саме цим «нутром», адже воно абсолютно різне в кожного,

— розповідає Сергій Бабкін.

Троє художників протягом чотирьох днів готували спеціальні декорації для відео, площа яких зайняла більше 40м²! Режисером відеокліпу стала Леся Подолянко, яка також працює режисером-постановником проекту «Танці з зірками».

Ідея цього відеокліпу – в барвистості нашого життя. Життя, сімейне життя, кохання – це вся палітра емоцій. Ми самі малюємо своє життя, і допомагає нам у цьому Творець, Художник, який колись створив Єву і Адама,

— додає Сніжана Бабкіна.

Переглядайте новий кліп «Єви і Адами» вже зараз:

Статьи по теме
Читайте также