UA
  RU

  Шер звинуватила путіна в діях на території України

  Співачка вже не перший раз підтримує український народ і вона знову висловилась, стосовно політики російських очільників.


  Шер не може знаходитися осторонь ситуації, що відбувається на території України, тому вже вдруге привертає увагу до війни. На цей раз знаменитість засудила путіна та пророкувала голод 500 мільйонів людей по всьому світові.

  Співачка зробила репост на своєму акаунті в Твіттері статті про військову допомогу Заходу Україні та поповнення зброєю арсеналу української армії. Вона виразила свою думку стосовно того, что путінська політика змусить страждати більше півмільярда людей у майбутньому.  Як західна наступальна зброя може допомогти Україні перемогти Росію – Європейська рада з міжнародних відносин …Путін уже несе відповідальність за мільйони біженців, жінок і дітей та майбутній голод до 500 мільйонів у світі, бо не буде врожаю пшениці,

  – написала Шер.

  Цей допис знайшов відгук у користувачів соціальної мережі, і це не дивно, тому що більшість зірок, які висловлюють слова підтримки Україні, не аналізують та глибоко ситуацію, яка відбувається.   Читайте також: Шерон Стоун звернулась до українців та Володимира Зеленського 

  Нагадаємо, що раніше Шер повідомила, що готова прийняти в своєму розкішному маєтку жінок та матерів з дітьми, що тікають від війни. Чи оселився хтось разом із знаменитість – невідомо, але співачка продовжує свою антивоєнну кампанію. За що ми їй безмежно вдячні!


  Статьи по теме