UA
RU

Шон Пенн готовий взяти в руки зброю заради України

Редагувати переклад

Актору та режисеру настільки припала до душі України.

Шон Пенн повернувся з України до війни, де проходили зйомки його документального фільму і має намір знову повернутись, але в іншому амплуа.

Шон Пенн готовий взяти в руки зброю заради України-Фото 1

attends the 7th Annual Sean Penn & Friends HAITI RISING Gala benefiting J/P Haitian Relief Organization on January 6, 2018 in Hollywood, California.

Заради перемоги України навіть іноземні знаменитості готові стати до лав ЗСУ чи територіальної оборони. Так, Шон Пенн заявив, що готовий взяти зброю та відстоювати її територіальну цілісність. Наразі знаменитість займається волонтерством та допомагає біженцям в Польщі.

Як заявив сам Пенн, його не покидає думка про те, що потрібно боротися з російськими окупантами, тому навіть вдома, в Штатах, актор не переставав про це думати. Шон пояснив, що має намір повернутися в Україну, але хоче точно знати, чи буде він тут корисним під час бойових дій:

Я маю намір повернутися в Україну. Я не впевнений, що зможу щось запропонувати. Я не витрачаю час на повідомлення президенту чи його співробітникам, поки вони борються. Я би, напевно, надіслав лише одне повідомлення для нього: “Ось те, що я хочу робити і це, на мою думку, буде цінним. Ви маєте дати мені відповідь: ні, не приїзжайте, або так, приїжджайте та робіть те, що плануєте робити, або приїжджайте, але ви можете бути корисні нам в іншій сфері,

– повідомим про свої думки актор.

Читайте також: Макс Барських анонсувах вихід нового треку на підтримку ЗСУ

Шон Пенн постійно підтримує Україну, особливо зараз, під час війни. Він побував у Маріуполі, Києві та Львові до початку повномасштабного вторгнення і знає всю правду про те, що відбувається на нашій землі.

Статьи по теме