UA
RU

Шон Пенн закликав бойкотувати Оскар та пообіцяв знищити свої нагороди, якщо Зеленському не дадуть право виступити

Редагувати переклад
Шон Пенн закликав до бойкоту церемонії Оскар та пообіцяв публічно знищити свої награди, якщо Американська кіноакадемія не дасть можливість віртуально виступити на ній президенту України Володимиру Зеленському.
Шон Пенн 2

Фото: twitter/@SeanPenn

В інтерв’ю американському каналу CNN актор заявив, що в Україні відбуваються жахливі речі і сказав, що мужність та єднання українців не можуть не викликати шану та повагу до них. За його словами, злочини, які коять російські солдати в Україні з людьми, просто розривають серце: «Це те, що я відчуваю, це те, що я бачу».

«Если Американская киноакадемия таки отклонит виртуальное выступление Владимира Зеленского, я публично уничтожу свой Оскар. У меня нет никаких сомнений, что Украина победит в этой борьбе. И тогда будет вопрос, где мы были, когда они это сделали», — зауважив актор в інтерв’ю CNN.

Володар двох Оскарів також поклявся «публічно розплавити свої статуетки», якщо кіноакадемія відхилить віртуальний виступ Володимира Зеленского. Й припустив, що це рішення буде одним з найогидніших моментів в історії Голлівуду.

Церемонія нагородження Оскар 2022 відбудеться в ніч на 28 береня в Лос-Анджелесі.

Читайте також: ОРЛАНДО БЛУМ ДОПОМОГАЄ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ-БІЖЕНЦЯМ. ДЛЯ ЦЬОГО ВІН НАВІТЬ ПРИЛЕТІВ ДО МОЛДОВИ.

Статьи по теме